HC Tábor - IHC Králové Písek

6:5 (1:1, 4:2, 1:2)

Středa, 23.2.2022 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 14. Matušík (Černý, Seidl), 24. Hasman (Dančišin), 29. Černý (Rousek, Seidl), 30. Šulek (Matiášek, Zíb), 40. Matušík (Rousek, Havelka), 45. Endál (Dančišin, Hasman) - 12. Čížek, 24. L. Volf (Sýbek), 39. L. Volf (Sýbek, Novák), 41. Sýbek (Kouba, J. Čížek), 51. J. Čížek (Matějček).

Rozhodčí: Battěk - Hradil, Dědek.   Vyloučení: 3:5   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5   Střely: 36:28   Diváci: 1216

HC TÁBOR: Kolář (D. Novák) - L. Kříž, Hubata, Černý, Havelka, Radoš, Pařízek, A. Čížek - Hasman, Dančišin, Endál - Seidl, Matušík, Rousek - Hajič, Zayml, Prášek - Matiášek, Zíb, Šulek.

IHC KRÁLOVÉ PÍSEK: Ludvík (R. Kříž) - Hail, Tampier, Dosek, Kurfürst, F. Novák, Dudáček, Kouba - Sýbek, L. Volf, J. Čížek, Bednařík, Matějček, Januška, Hrakholski, J. Volf, Pitel.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality