BK Havlíčkův Brod - HC Tábor

2:7 (1:3, 1:1, 0:3)

Středa, 15.12.2021 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 1. Čejka (Voříšek, Cachnín), 26. Voříšek (Mlynář, Čejka) - 6. Hasman (Hajič), 18. Šulek (Matušík, Kříž), 18. Havelka (Dančišin, Endál), 40. Matušík (Šulek, Černý), 50. Seidl (Šulek, Černý), 56. Zayml (Hubata), 56. Endál (Hasman, Dančišin)

Rozhodčí: Held - Čelechovský, Štěrba   Vyloučení: 3:6 navíc Kolář (TAB) 10 minut nesportovní chování   Využití: 0:2   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 1:0, 1:3, 2:3, 2:7   Střely: 40:35   Diváci: 285

BK HAVLÍČKŮV BROD: Nedvěd (Chaloupek) - Čermák, Zvěřina, Dudycha, Klodner, Benák, Ludvík, Nepokoj - Kuchta, Ludvík, Zumr, Čejka, Mlynář, Voříšek, Bulín, Holenda, Semirád, Tecl, Košťál, Cachnín.

HC TÁBOR: Kolář (Dvořák) - Kříž, Hajič, Černý, Havelka, Pařízek, Radoš, Hubata - Zíb, Zayml, Prášek - Šulek, Matušík, Seidl - Hasman, Dančišin, Endál - Matiášek, Chocholoušek.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

 • Hokejová anketní želízka

  So 08.04. |

  V sále Střelnice se v sobotu 15. dubna uskuteční slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Tábor za rok 2022. Mezi kolektivy bude horkým aspirantem na prvenství A-tým HC Tábor, který v daném roce dovedl své tažení až k triumfu ve druhé lize a účasti v baráži o vyšší soutěž. V kategorii jednotlivců zastupuje táborský hokej kapitán úspěšného týmu Radek Seidl.   

Starší aktuality