HC Tábor - HC Klatovy

4:1 (0:0, 2:1, 2:0)

Sobota, 9.10.2021 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 26. Šulek (Matušík, Kříž), 28. Endál (Matušík, Šulek), 52. Šulek (Seidl, Havelka), 57. Matušík (Hajič, Šulek) - 24. Procházka (Kolda)

Rozhodčí: Pokorný - Tvrdík, Roupec.   Vyloučení: 4:5   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 0:1, 4:1   Střely: 45:24   Diváci: 1023

HC TÁBOR: Dvořák (Kolář) - Kříž, Hajič, Černý, Havelka, Pařízek, Radoš, Mazanec - Prášek, Škoda, Matiášek - Šulek, Matušík, Seidl - Hasman, Dančišin, Endál - Zíb, Zayml.

HC KLATOVY: Polívka (Pitel) - Kovářík, Houfek, Sklenička, Brtník, Sysel, Walter - Beránek, Kolář,Fořt, J. Roubal, Tulačka, Eret, Uhlík, Kolda, D. Roubal, Kaiser, Procházka.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality