Partnerem pátečního utkání je KOVOSVIT MAS

04.03.2014 19:27, autor: Jiří Jelínek

HC Tábor - L. Medvědi Pelhřimov

3:2 (0:1, 1:1, 2:0)

Pátek, 7.3.2014 17:50 - Muži

 

Branky a nahrávky: 35. Havran (Černý, Kolomý), 55. Mrkvička (Matušík, Hájek T.), 57. Nedorost (Havran, Matušík) - 6. Kasalý F. (Hadrava Marek), 30. Adam (Kadlec)

Rozhodčí: Luczkow, Jechoutek - Marek, Nepomucký   Vyloučení: 9:9   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 0:2, 3:2   Střely: 42:25   Diváci: 1961

HC TÁBOR: Klestil (Panec) - Havran, Černý, Hájek A., Kanov "A", Heršálek "A", Klíma - Sladký (Pechánek R.), Matušík "C", Mařík - Hájek T., Kolomý, Seidl - Kellner, Mrkvička, Nedorost

L. MEDVĚDI PELHŘIMOV: Brabec (Čekal) - Mečiar, Adam, Jelínek A., Kasalý D., Beneš, Novotný, Pecen - Kopic, Plachý "A", Kubát "C", Hadrava Marek, Hadrava Martin, Kasalý F., Votápek, Svoboda, Vylíčil, Kadlec, Kozlík

Partner

Partnerem hokejového utkání čtvrtfinále 2. ligy ČR v pátek 7.3.2014 od 18.00 na ZS v Táboře je akciová společnost KOVOSVIT MAS, jeden z významných sponzorů HC Tábor. Společnost KOVOSVIT MAS a.s., největší strojírenský podnik v táborském regionu   v letošním roce slaví 75 let od svého založení. Po provedené restrukturalizaci podniku v 90. létech minulého století firma v současné době reaguje na požadavky trhu a zákazníků, na zvyšování produktivity a snižování výrobních nákladů. Do výroby se dostávají víceosé stroje umožňující komplexní obrábění součástí a stroje vyráběné na základě specifických požadavků zákazníků. K dosažení strategie hledá především argumenty v oblastech a v možnostech nabídnout zákazníkovi kompletní servis a řešení, které spočívá nejen v prodeji stroje, ale v přípravě technologií, servisu, financování a řízení výroby.

Na druhé straně firma nezapomíná ani na podporu neziskového sektoru, tedy např. sportu, kultury, školství, zdravotnictví apod. Společnost KOVOSVIT MAS jako partner  tohoto  utkání připravila dárky pro děti do 15-let. Každé z dětí obdrží ve vstupním  vestibulu po příchodu na ZS výherní poukaz o dárky. O první přestávce utkání bude vylosováno 20 výherců z řad dětí, které si potom své výhry mohou vyzvednout o druhé přestávce utkání u vchodu do recepce ZS v prostoru FANSHOPU HC Tábor. Podmínkou pro převzetí ceny je zodpovězení jednoduché otázky z historie společnosti KOVOSVIT MAS, když nápovědu samu je možno získat přímo v prostoru zimního stadionu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
  • Bratři v kohoutím triku

    Pá 25.07. |

    Pozoruhodná bratrská vazba ožila v rámci tréninků táborského A-týmu na benešovském ledě: na ledě se bok po boku sešli Lukáš Pavlát a Dominik Pavlát. Prvně jmenovaný zastává pozici kondičního kouče táborských kohoutů, jeho starší bratr se pak s elitním výběrem mateřského klubu připravoval na další sezonu v barvách finského Ilves Tampere.  

  • TOMÁŠ HAMARA NA HOKEJ.CZ

    So 12.07. |

    Web Hokej.cz vyzpovídal sportovního manažera a trenéra A-týmu HC Tábor Tomáše Hamaru. Co všechno v povídání s ním zaznělo? 

    Více...
  • Hokej.cz o týmu HC Tábor

    So 05.07. |

    Web Hokej.cz se v mapování změn v kádrech prvoligových mužstev tentokrát věnoval táborskému nováčkovi Maxa ligy a odkryl jeho TOP 5 posil.  

    Více...
  • Tadeáš Schejbal do Liberce

    Út 24.06. |

    Rodák z Tábora, odchovanec Soběslavi a hráč, který trávil žákovská léta v táborských barvách, míří na sever Čech mezi Bílé Tygry. Brankář Tadeáš Schejbal se stěhuje z Českých Budějovic do Liberce, kde by rád rozvinul svůj talent kovaný starty v barvách české reprezentace do šestnácti let. V novém působišti přejeme hodně štěstí!

    Více...
  • Novic v partě kohoutů: Václav Krliš jr.

    Út 17.06. |

    V sobotu dopoledne se táborské hokejové partě dostalo nové posily. Máma Štěpánka a otec Václav přivedli do kohoutí družiny jméno, které už v ní figuruje: Václav Krliš. Šťastným rodičům i Vencovi juniorovi přejeme do dalšího života hodně štěstí, radosti a elánu.  

Starší aktuality