JUNIOŘI: Tábor si porobil českokrumlovské podzámčí, rozhodnuto bylo po první části

08.10.2018 23:12, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr Tábora udělal další rozhodný krok vstříc účasti ve vyšší nadstavbové skupině regionální ligy. Na ledě českokrumlovského Slavoje získal už po první části hry pětibrankové vedení a tento náskok už bez výraznějších starostí uhájil.

JUNIOŘI: Tábor si porobil českokrumlovské podzámčí, rozhodnuto bylo po první části

Slavoj Č. Krumlov - HC Tábor

4:9 (1:5, 2:2, 1:2)

Neděle, 7.10.2018 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Knobloch 3, Petr Bouška, Přívozník, Chocholoušek, Komma, Škrdleta, Duda.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Stibal (30. Lekeš) - Petr Bouška, Adamec, Štekr, Keřka, Malý, Patrik Bouška - Prášek, Škrdleta, Komma - Knobloch, Přívozník, Chocholoušek - Bednář, Kovářík, Duda -Berka, Růžička.


Miloslav Čech, asistent trenéra juniorů HC Tábor: „Po minulém vyhraném zápase doma v Táboře vstoupili kluci do utkání sebevědomě, hráli v poměrně vysokém tempu a po první třetině vedli 5:1. To je bohužel uspokojilo a ve druhé části se dostavil už tradiční pokles důslednosti i nasazení. V té třetí už jsme se znovu dostali do tempa a odehráli ji znovu docela solidně. Domácí ale hodně přitvrdili, uchylovali se k zákeřnostem a doplatil na to aktivně hrající Lukáš Prášek, který si ze zápasu odnesl dva stehy na hlavě a velkou podlitinu.“

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
  • Tadeáš Schejbal do Liberce

    Út 24.06. |

    Rodák z Tábora, odchovanec Soběslavi a hráč, který trávil žákovská léta v táborských barvách, míří na sever Čech mezi Bílé Tygry. Brankář Tadeáš Schejbal se stěhuje z Českých Budějovic do Liberce, kde by rád rozvinul svůj talent kovaný starty v barvách české reprezentace do šestnácti let. V novém působišti přejeme hodně štěstí!

    Více...
  • Novic v partě kohoutů: Václav Krliš jr.

    Út 17.06. |

    V sobotu dopoledne se táborské hokejové partě dostalo nové posily. Máma Štěpánka a otec Václav přivedli do kohoutí družiny jméno, které už v ní figuruje: Václav Krliš. Šťastným rodičům i Vencovi juniorovi přejeme do dalšího života hodně štěstí, radosti a elánu.  

  • JAROSLAV SVEJKOVSKÝ VE FILADELFII

    Čt 05.06. |

    Odchovanec táborského hokeje Jaroslav Svejkovský pokračuje v trenérském angažmá ve slavné NHL. Osmačtyřicetiletý kouč se od Kosatek z Vancouveru stěhuje za hlavním trenérem Rickem Tocchetem do organizace Philadelphia Flyers. Přejeme mu hodně štěstí a sportovních i osobních úspěchů!  

    Více...
  • DOMINIK PAVLÁT NA HOKEJ.CZ

    Čt 29.05. |

    Hokej.cz přinesl rozhovor s táborským odchovancem Dominikem Pavlátem, který v uplynulé sezoně hájil branku Ilves Tampere  v nejvyšší finské soutěži a prodloužil s tímto týmem smlouvu o další rok.

    Více...
  • Jakub Matušík posilou Milevska

    Čt 15.05. |

    Útočník Jakub Matušík po ukončení své veleúspěšné kariéry v barvách mateřského Tábora. Ještě nekončí. Jako svou ústřední posilu ho představil sousední nováček druhé hokejové ligy z Milevska, v jehož dresu se tak sejde s několika někdejšími spoluhráči.        

    Více...
Starší aktuality