8. TŘÍDA: Mladíci od Jordánu měli na ledě plzeňského superfavorita blízko k senzaci

05.10.2015 22:20, autor: Pavel Šácha

Porážka, která hodně mrzí..! Mužstvo táborských „osmáků“ v sobotu navázalo na předchozí výborné ligové výkony a na západě Čech mu mnoho nescházelo k tomu, aby vyválčilo skalp domácího giganta. Ten ale nakonec závěr zápasu zvládl a Kohouti se vraceli domů smutní.

Škoda Plzeň - HC Tábor

5:4

Sobota, 3.10.2015 0:00 - STARŠÍ ŽÁCI A

 

Branky a nahrávky: - Lang 3, Berka.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Prchlík (Vácha) – Dančišin, Pavlát, Foral, Gargula – Berka, Lang, Matoušek – Duda, Máca, Fáber – Růžička, Trepka.

 Pavel Ježek, trenér 8. třídy HC Tábor: „Ještě dvanáct minut před koncem jsme v Plzni vedli 4:2, pak nám ale rozhodčí vyloučil hráče a domácí snížili na 4:3. Totéž se opakovalo za stavu 4:4 a soupeř využil i další přesilovku. Utkání jsme tím zbytečně ztratili, ale na druhé straně musím kluky hrozně moc pochválit. Plzeňští z nich byli padesát osm minut hry doslova nešťastní a v podstatě každý náš protiútok byl pro ně nebezpečný. Z výborného výkonu celého týmu musím vyzdvihnout brankáře Prchlíka a Langa, oba byli fantastičtí. Mužstvo hraje výtečně už třetí zápas v řadě. Kluci se dali dohromady, bojují a je třeba je za to pochválit.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
  • Tadeáš Schejbal do Liberce

    Út 24.06. |

    Rodák z Tábora, odchovanec Soběslavi a hráč, který trávil žákovská léta v táborských barvách, míří na sever Čech mezi Bílé Tygry. Brankář Tadeáš Schejbal se stěhuje z Českých Budějovic do Liberce, kde by rád rozvinul svůj talent kovaný starty v barvách české reprezentace do šestnácti let. V novém působišti přejeme hodně štěstí!

    Více...
  • Novic v partě kohoutů: Václav Krliš jr.

    Út 17.06. |

    V sobotu dopoledne se táborské hokejové partě dostalo nové posily. Máma Štěpánka a otec Václav přivedli do kohoutí družiny jméno, které už v ní figuruje: Václav Krliš. Šťastným rodičům i Vencovi juniorovi přejeme do dalšího života hodně štěstí, radosti a elánu.  

  • JAROSLAV SVEJKOVSKÝ VE FILADELFII

    Čt 05.06. |

    Odchovanec táborského hokeje Jaroslav Svejkovský pokračuje v trenérském angažmá ve slavné NHL. Osmačtyřicetiletý kouč se od Kosatek z Vancouveru stěhuje za hlavním trenérem Rickem Tocchetem do organizace Philadelphia Flyers. Přejeme mu hodně štěstí a sportovních i osobních úspěchů!  

    Více...
  • DOMINIK PAVLÁT NA HOKEJ.CZ

    Čt 29.05. |

    Hokej.cz přinesl rozhovor s táborským odchovancem Dominikem Pavlátem, který v uplynulé sezoně hájil branku Ilves Tampere  v nejvyšší finské soutěži a prodloužil s tímto týmem smlouvu o další rok.

    Více...
  • Jakub Matušík posilou Milevska

    Čt 15.05. |

    Útočník Jakub Matušík po ukončení své veleúspěšné kariéry v barvách mateřského Tábora. Ještě nekončí. Jako svou ústřední posilu ho představil sousední nováček druhé hokejové ligy z Milevska, v jehož dresu se tak sejde s několika někdejšími spoluhráči.        

    Více...
Starší aktuality