Prostřednictvím této sekce mohou fanoušci táborského HC pokládat dotazy vybraným hostům, kteří do naší Zpovědnice postupně zasednou. Po stanovené uzávěrce otázek na ně dotazovaný odpoví a vzniklé rozhovory budou po zpracování na webu HCT zveřejněny.  

OTEVŘENÉ DVEŘE A-MUŽSTVA

Fanoušci HC Tábor mají díky této sekci celosezónní příležitost oslovit s dotazem kteréhokoliv ze členů táborského druholigového "áčka". 
 Odpovědi svého vyvoleného se dočká v každém týdnu vždy prvních deset tazatelů. Ti, na které se nedostane, budou mít příležitost s nástupem každého nového týdne. Každá otázka nejvýše 120 znaků včetně jména hráče ve tvaru: PŘÍJMENÍ: Znění dotazu. V současnosti jsou Vám k dispozici členové realizačního týmu. 

REALIZAČNÍ TÝM: Tomáš Matušík – hlavní trenér, Arpád Györi – asistent trenéra, Pavel Šácha – vedoucí mužstva, Miroslav Volena – manažer.

PTEJTE SE také šéftrenéra mládeže HC Tábor Štěpána Kadiláka.

UPOZORNĚNÍ: Smazány pochopitelně budou dotazy vulgárního charakteru a otázky poškozujcí dobré jméno klubu či dotazovaných osob.   

 

 

Nové příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlašte se nebo zaregistrujte

« Předchozí 1 - 15
 • PavelSacha

  ODPOVĚĎ NA DOTAZ:

  bobika: Ahoj, myslím že by všichni, co sledují hokej v Táboře rádi věděli, kdo má u HCT smlouvu. Brod, Kolín, Žďár, Letňany podepisují smlouvy jakou na běžícím pásu. A to před sezonou. Vím, že tady se podepisují cca v srpnu nebo v září, proč? Jak je to zde? Děkuji.

  Odpovídá manažer Miroslav Volena: "Smlouvy jsou pochopitelně interní věcí klubu a hráčů. Nejsme profesionální klub a hráči tady nemají smlouvy, ale smlouvičky. Uzavírají se v září a jen na jednu sezonu, to znamená pouze do března. Samozřejmě víme, kteří hráči jsou pro nás při jednáních prioritou. Musím říct, že některé příspěvky na fóru se nezakládají na pravdě a poškozují klub. Uživatel s přezdívkou Yelyman se o to trvale snaží nepodloženými a nekonkrétními informacemi. Spojil jsem se s ním a nabízel mu schůzku, kde bychom si o všem mohli popovídat, ale odpověděl, že nemá zájem..."

  #14820 | počet příspěvků: 29 | 3.8.2017, 23:09

 • bobika

  Ahoj, myslím že by všichni, co sledují hokej v Táboře rádi věděli, kdo má u HCT smlouvu. Brod, Kolín, Žďár, Letňany podepisují smlouvy jakou na běžícím pásu. A to před sezonou. Vím, že tady se podepisují cca v srpnu nebo v září, proč? Jak je to zde? Děkuji.

  #404 | počet příspěvků: 1953 | 1.8.2017, 19:21

« Předchozí 1 - 15
 
 
 
 
 
 
 
 
Kdo je online

 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Bohatá fotogalerie z první přípravy

  St 16.08. |

  Hlavní panel webu a sekce Fotogalerie servíruje fanouškům snímky z úterního zahajovacího střentutí proti Kolínu.  

  Více...
 • Krasobruslařky jdou na to!

  So 12.08. |

  V následujícím týdnu si užijí první sezónní okamžiky na táborské ledové ploše také členky Kraso HC Tábor. Trénovat budou dvoufázově každý den od pondělí do pátku, vždy od 6.30 do 8.30 hodin a od 11.30 do 12.30 hodin. 

 • Jiří Severa v přípravě Ústí

  Po 24.07. |

  Vytáhlý táborský forvard Jiří Severa, který absolvoval s Kohouty celý letní dril, zkouší své štěstí v přípravě prvoligového Ústí nad Labem. Na zahajovacím tréninku Slovanu se objevil spolu s dalšími čtyřiatřiceti hokejisty; někteří z nich mají své místo v kádru Severočechů jisté, jiní o něj budou bojovat. 

 • Finále první fáze přípravy

  Po 26.06. |

  V tomto týdnu vyvrcholí program suché přípravy mužů HC Tábor. V nejbližších dnech přineseme nové informace z dění v mužstvu během tohoto období. 

 • Aleš Totter povede Letňany

  Út 13.06. |

  Mezi druholigovou společností se v novém ročníku představí také Letci z pražských Letňan. Ti už také mají dispečera, který by je měl nástrahami premiérové sezony ve třetí nejvyšší soutěži provést. Podle zprávy na webu Letňan jsou Pražané domluveni s Alešem Totterem, kterého si táborští fandové pamatují především z nedávného působení v Havlíčkově Brodě. Od ambiciózních Bruslařů se zkušený kouč v minulé sezoně přestěhoval do Mostu, pro který se nakonec marně snažil zachránit WSM ligu. 

Starší aktuality