10.09.2019

Nová maska brankáře Michala Nováka.
Co všechno symbolizuje?

Brankář Michal Novák půjde do bojů v novém ročníku druhé ligy s novou maskou. A nutno říci, že se povedla!

Jedna její polovina poukazuje na historii táborského sportu. Prim hraje znak Tělovýchovné jednoty Vodní stavby Tábor. Z ní vzešel hokejový oddíl, který byl předchůdcem současného klubu. Druhá polovina masky zobrazuje modro-bílou současnost klubu i s kohoutím znakem.

Zajímavým prvkem je logo s přeškrtnutými čárkami. Mladý táborský gólman se jím hlásí k nadačnímu projektu Šimona Hrubce Save Helps. Také další grafické prvky na masce mají osobní charakter. Ať už se jedná o rodinná data narození, červené srdce s „éčkem“ (počáteční písmeno jména přítelkyně Michala Nováka) či nápadný zelený čtyřlístek. Ten má strážci táborské branky přinést štěstí, ale nejen to. Zároveň se pojí i k tradici tohoto symbolu na kapotě nejvýkonnějších vozů Alfa Romeo, kterou odstartoval už v roce 1923 srdceryvný příběh automobilového závodníka Uga Sivocciho.

Věřme, že atraktivní nová maska Michala Nováka přinese nejen jemu, ale i celému týmu HC Tábor v nadcházející sezoně hodně štěstí a radosti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

 • DS SROVNAL, KOBŘE HROZÍ VYŘAZENÍ!

  Po 09.03. |

  Druhé dějství předkola play-off druhé ligy skupiny Střed přineslo mimořádně zajímavé výsledky. Posílený David Servis doma smetl ambiciózní Příbram a zvítězil nad ní hladce 6:2, když ještě deset minut před koncem vedl dokonce 6:0. Ostří brzkého vyřazení sviští nad hrdlem pražské Kobry, která podlehla Klatovům i doma a postupové vize dlouhodobě prezentované tamním šéfem Miloslavem Šebou hodně vybledly. David Servis České Budějovice - HC Příbram 6:2 (1:0, 2:0, 3:2), branky: Prospal, Šulčík, Silný, Krtek, Tejko, Beránek - Káník, Gengel. Stav série: 1:1. Kobra Praha - HC Klatovy 1:5 (1:2, 0:2, 0:1), branky: Hanzlík 2, Krliš 2, Walter. Stav série: 0:2.

   

 • PRVNÍ DÍL PŘEDKOLA PRO DOMÁCÍ

  So 07.03. |

  Předkolo play-off druholigové skupiny Střed odstartovalo v sobotu prvními zápasy. HC Klatovy - HC Kobra Praha 4:2 (2:0, 1:0, 1:2), branky: D. Roubal 3, Procházka - Bárta, Davídek, 380 diváků. HC Příbram - David Servis České Budějovice 5:2 (2:1, 1:0, 2:1), branky: Šinágl 2, Káník, Čurda, Rohlík - Silný, Kronus, 1048 diváků. Druhé zápasy se hrají v pondělí v Praze, resp. v Českých Budějovicích.

Starší aktuality