10.09.2019

Nová maska brankáře Michala Nováka.
Co všechno symbolizuje?

Brankář Michal Novák půjde do bojů v novém ročníku druhé ligy s novou maskou. A nutno říci, že se povedla!

Jedna její polovina poukazuje na historii táborského sportu. Prim hraje znak Tělovýchovné jednoty Vodní stavby Tábor. Z ní vzešel hokejový oddíl, který byl předchůdcem současného klubu. Druhá polovina masky zobrazuje modro-bílou současnost klubu i s kohoutím znakem.

Zajímavým prvkem je logo s přeškrtnutými čárkami. Mladý táborský gólman se jím hlásí k nadačnímu projektu Šimona Hrubce Save Helps. Také další grafické prvky na masce mají osobní charakter. Ať už se jedná o rodinná data narození, červené srdce s „éčkem“ (počáteční písmeno jména přítelkyně Michala Nováka) či nápadný zelený čtyřlístek. Ten má strážci táborské branky přinést štěstí, ale nejen to. Zároveň se pojí i k tradici tohoto symbolu na kapotě nejvýkonnějších vozů Alfa Romeo, kterou odstartoval už v roce 1923 srdceryvný příběh automobilového závodníka Uga Sivocciho.

Věřme, že atraktivní nová maska Michala Nováka přinese nejen jemu, ale i celému týmu HC Tábor v nadcházející sezoně hodně štěstí a radosti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Fotogalerie ze zápasu v Příbrami

  Čt 13.02. |

  Průběh středečního utkání na příbramském stadionu svými snímky podrobně zmapoval Tomáš Danko. Prohlédněte si fotogalerii ze zápasu. 

  Více...
 • ROZHOVOR: Jakub Matušík

  Po 09.12. |

  Oficiální web českého hokeje www.hokej.cz vyzpovídal navrátilce do táborského druholigového týmu Jakuba Matušíka, který se rozpovídal nejen o návratu mezi kohouty, ale také o soutěži, Táboře i své hokejové budoucnosti. 

  Více...
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

Starší aktuality