HC Tábor - Slavoj Č. Krumlov

13:8

Sobota, 7.12.2013 0:00 - Starší žáci "B"

Branky a nahrávky: Řezáč 4, Přívozník 2, M. Šedivý, Camrda, Bednář, Harazin, Matoušek, Berka, Melichar.

Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0

Starší žáci "B"

Aktuality/píší o nás
  • Pod Špilberkem úspěch nepřišel

Pá 24.02. |

Extraligoví mladší dorostenci podlehli ve čtvrtek na brněnském ledě domácí Kometě 2:9. Základem neúspěchu byla už první třetina, po které Kohouti nabrali tříbrankové manko. O branky poražených Jihočechů se postarali Čížek (Chocholoušek) a Petřík (Pánek, Lang).

• Skvělý víkend mladíků HCT

Ne 19.02. |

Na sobotní úspěch mladších dorostenců v podobě první extraligové výhry navázaly o den později i dva nejstarší mládežnické výběry HC Tábor. Junioři v odpoledním domácím střetnutí poprvé vyzráli na druhý Kolín a jejich triumf v poměru 4:0 byl víc než sladký. Veselí zavládlo také v šatně starších dorostenců, kteří vybojovali své první nadstavbové vítězství. V hájemství PZ Kladno vyhráli 5:3 i díky hattricku obránce Petra Boušky.

• Mladší dorost: první vítězství!

So 18.02. |

Táborští mladší dorostenci se dočkali v nejvyšší soutěži vytoužené první výhry. V sobotním odpoledním střetnutí přehráli soupeře z Mladé Boleslavi senzačním poměrem 5:0. O branky Kohoutů se postarali Berka, Hubata, Lang, Chocholoušek, Černošek. V brance všechno pojistil čistým kontem Štěpán Vácha.

• Debakl mladíků na severu

Pá 17.02. |

Mladší dorostenci si ve čtvrtek dojeli pro další vysoký extraligový příděl, tentokrát do Liberce. Mladým Bílým Tygrům podlehli vysoko 3:12. Konečný výsledek nastínila už první třetina, kterou Jihočeši prohráli 0:5. Jejich dva přesné zásahy v utkání obstarali ve druhé části hry Chocholoušek a Petřík.