HC Tábor - Slavoj Velké Popovice

13:5 (2:0, 4:2, 7:3)

Neděle, 4.1.2015 0:00 - Starší dorost

 

Branky a nahrávky: Václav Prchal (Hošek), Martin Novák (Kadilák), Václav Prchal (Růžek, Vojtěch Prchal), Václav Prchal, Zayml (Buriánek), Vojtěch Prchal (Václav Prchal), Jelínek (Kadilák), Zayml (Růžek), Václav Prchal (Zayml, Vojtěch Prchal), Kadilák, Kadilák (Buriánek, Trepka), Martin Novák (Syrovátka), Zayml (Václav Prchal).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 2:0, 2:1, 5:1, 7:2, 7:4, 12:4, 12:5, 13:5  

HC TÁBOR: R. Novák – Růžek, Hošek, Hubáček, Raiterman, Trepka, Skalický, Štěpán – Zayml, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Jansa, Kadilák, Jelínek – Syrovátka, Martin Novák, Veřtát – Buriánek.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Starší dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Pod Špilberkem úspěch nepřišel

  Pá 24.02. |

  Extraligoví mladší dorostenci podlehli ve čtvrtek na brněnském ledě domácí Kometě 2:9. Základem neúspěchu byla už první třetina, po které Kohouti nabrali tříbrankové manko. O branky poražených Jihočechů se postarali Čížek (Chocholoušek) a Petřík (Pánek, Lang).

 • Skvělý víkend mladíků HCT

  Ne 19.02. |

  Na sobotní úspěch mladších dorostenců v podobě první extraligové výhry navázaly o den později i dva nejstarší mládežnické výběry HC Tábor. Junioři v odpoledním domácím střetnutí poprvé vyzráli na druhý Kolín a jejich triumf v poměru 4:0 byl víc než sladký. Veselí zavládlo také v šatně starších dorostenců, kteří vybojovali své první nadstavbové vítězství. V hájemství PZ Kladno vyhráli 5:3 i díky hattricku obránce Petra Boušky.  

 • Mladší dorost: první vítězství!

  So 18.02. |

  Táborští mladší dorostenci se dočkali v nejvyšší soutěži vytoužené první výhry. V sobotním odpoledním střetnutí přehráli soupeře z Mladé Boleslavi senzačním poměrem 5:0. O branky Kohoutů se postarali Berka, Hubata, Lang, Chocholoušek, Černošek. V brance všechno pojistil čistým kontem Štěpán Vácha.

 • Debakl mladíků na severu

  Pá 17.02. |

  Mladší dorostenci si ve čtvrtek dojeli pro další vysoký extraligový příděl, tentokrát do Liberce. Mladým Bílým Tygrům podlehli vysoko 3:12. Konečný výsledek nastínila už první třetina, kterou Jihočeši prohráli 0:5. Jejich dva přesné zásahy v utkání obstarali ve druhé části hry Chocholoušek a Petřík.   

 • Snímky z utkání "áčka" i B-týmu

  Po 13.02. |

  Web HC Tábor j bohatší o další dvě fotogalerie Tomáše Danka z obou víkendových střetnutí mužských výběrů.

Starší aktuality