HC Vimperk - HC Tábor B

5:6sn (1:2, 1:0, 3:3)

Neděle, 31.1.2016 17:00 - Muži B

Branky a nahrávky: 13. Paule (Korous), 31. J. Předota (Krejsa), 44. Lang (Krejsa), 44. Hail (Paule), 52. J. Předota - 8. Samec, 14. Pechánek (Kratochvíl), 43. Ježek (Hubáček), 46. Trieb (Hubáček, Mařík), 52. Mařík (Hubáček, Trieb), rozhodující nájezd Pechánek.

Rozhodčí: Čáp - Jirovský, Karlín.   Vyloučení: 3:6   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 350

HC TÁBOR B: Šelepa – Samec, Trieb, Ošmyk, Škulina, Hastrman, Novotný, Pavel Dudák – Mařík, Hubáček, Ježek - Drda, Pechánek, Kratochvíl - Bílek, Kadilák, Pospíchal.

Související články

Aktuality/píší o nás
  • Ondřej Kachyňa může hrát za Tábor

Po 08.10. |

Druholigový tým Tábora může v probíhající sezoně nově využít služeb českobudějovického obránce Ondřeje Kachyni. Robustní bek Motoru, který už oblékal dres kohoutů v uplynulém ročníku, má po návratu z Kadaně vyřízené k Jordánu střídavé starty.

• Dorost doma udržel jen bod

So 29.09. |

Extraligoví dorostenci podlehli v sobotu na domácím ledě Žďáru nad Sázavou 1:2, a přišli tak v důležitém utkání o tři body. Ten čtvrtý nakonec v Táboře díky vyhranému prodloužení zůstal. O branky domácího týmu se postarali Kundrát a v prodloužení Vaněk.

• Dorost má první extraligovou výhru!

Čt 27.09. |

Táborští dorostenci ve čtvrtek okusili opojnou chuť extraligového vítězství. Narodilo se na ledě Mladé Boleslavi, kde zvítězili 5:3 po prodloužení a odvezli si domů všechny čtyři body, které byly v banku. V sobotu ve 13.30 hodin hrají doma další důležitý duel s mladými žďárskými Plameny (ne tedy s Havlíčkovým Brodem, jak bylo původně chybně uvedeno - za chybu se omlouváme).

• Dorost zůstal doma bez bodu

So 22.09. |

Dorostenecký tým Tábor podlehl v sobotním extraligovém střetnutí na domácím ledě Dukle Jihlava 2:5. Obě branyk poraženého týmu zaznamenal Suchan.

• Fotogalerie z vítězného derby

Čt 20.09. |

Průběh středečního domácího duelu táborského týmu proti rivalovi z Písku (6:1) přiblíží návštěvníkům tohoto webu také fotogalerie z dílny Hanky Grundové a Tomáše Danka.