Veselí nad Lužnicí - HC Tábor B

7:5 (2:3, 3:0, 2:2)

Neděle, 28.10.2018 17:00 - Muži B

 

Branky a nahrávky: 5. Klimeš (L. Míchal, J. Benda), 9. Dušák (Mikeska), 25. Mikeska (Chlaň), 32. Mikeska (Dušák), 38. R. Benda (Kratochvíl, Krampl), 46. R. Benda (J. Míchal), 47. Vlach (Klimeš, J. Benda) - 6. Kadilák (Kalaš), 12. Jankovský (Ošmyk, Kratochvíl), 15. Kratochvíl (Ošmyk, Jankovský), 58. Kalaš (Kadilák, Syrovátka), 60. Kadilák (Ošmyk).

Rozhodčí: Svoboda - Němec, Bělohlav.   Vyloučení: 9:8   Využití: 2:2   Góly v oslabení: 1:0   Diváci: 159

VESELÍ NAD LUŽNICÍ: Dvořák – Nehoda, Chlaň, L. Míchal, J. Benda, Krampl, Malecha – R. Benda, Mikeska, Dušák, Klimeš, Arnold, Drs, D. Kratochvíl, J. Míchal, Vlach.

HC TÁBOR B: Lekeš (51. Stibal) – Kanov, Raiterman, T. Hošek, Ošmyk, P. Hošek, Růžek, Bouška – Syrovátka, Kalaš, Kadilák – T. Kratochvíl, Pospíchal, Jankovský – Brabec, Jelínek, F. Hubáček.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát nejlepším juniorem Česka

  Ne 05.05. |

  Odchovanec táborského hokeje Dominik Pavlát sehrál na galavečeru českého hokeje jednu z hlavních rolí. Talentovaný brankář, který působí v organizaci chomutovských Pirátů, převzal ocenění pro nejlepšího tuzemského juniora v sezoně 2018 - 2019.  

 • Vajgar právo postupu nevyválčil

  So 06.04. |

  Další jihočeský tým do druhé ligy minimálně v nadcházející sezoně nepřibyde. Jindřichohradecký Vajgar v sobotu podlehl soupeři z Českého Těšína doma 3:4 a nenapravil tak porážku 2:5 z prvního duelu. právo postupu tak vybojoval jeho přemožitel; otázkou zůstává, zda ho využije. Ve druhé sérii slaví postup do republikové soutěže Nová Paka, která rozesmutnila soupeře z Loun.  

 • Dorostenci vezou od Sázavy (jen) bod

  Pá 22.02. |

  Ve čtvrtečním utkání dorostenecké extraligy podlehli táborští mladíci ve Žďáru nad Sázavou poslednímu týmu tabulky 3:4. Ze závěrečných nájezdů ale vytěžili bod. V sobotu od 14.30 hodin hostí kohouti o prvenství bojující Havlíčkův Brod. 

  Více...
 • ŽIhadla hrát druhou ligu nebudou (?)

  Čt 21.02. |

  Z mapy druholigových mužstev pro nacházející mistrovský ročník téměř s určitostí zmizí Moravské Budějovice. Důvod? Majitel klubu Zdeněk Stojánek prodal licenci do jiného města. Pravděpdobně se jedná o Znojmo, které by mělo končit v mezináordní EBEL ligy a vrátit se do českých hokejových vod.

  Více...
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
Starší aktuality