HC Tábor B - Hluboká nad Vltavou

6:3 (2:2, 1:1, 3:0)

Úterý, 28.10.2014 18:00 - Muži B

 

Branky a nahrávky: 20. Žižka (Hošek), 20. Bílek (Rižák), 24. Prštický (Škulina), 45. Prštický (Žižka), 58. Drda (Škulina), 60. Hubáček (Trieb) - 8. Miler (J. Šimek), 9. M. Černý (J. Šimek), 27. Miler (Hejda, Moudrý).

Rozhodčí: Poskočil – R. Sýkora, Diviš.   Vyloučení: 10:8 - navíc Trieb, Ošmyk (oba Tábor) 10 minut OT, Žlůva (Hluboká) do konce utkání   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 1:0   Diváci: 150

HC TÁBOR B: Šelepa – Trieb, A. Hájek, Hošek, Škulina, Ošmyk, Adamec, od 21. navíc Samec – T. Heršálek, Hubáček, Kratochvíl – Drda, Prštický, Žižka – Bílek, Rižák, Pospíchal.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Fotogalerie ze čtvrteční domácí bitvy

  Pá 17.03. |

  Prostřednictvím bohaté fotogalerie Tomáše Danka a Hanky Grundové si můžete připomenout čtvteční zápas, ve kterém táborští hráči odvrátili první přímou hrozbu vyřazení.

  Více...
 • Turnaj mladých nadějí vrcholí

  So 11.03. |

  Táborský Turnaj mladých nadějí určený hráčům přípravky A letos slaví šesté narozeniny. První den už mají jeho aktéři za sebou a v neděli vyvrcholí další porcí velmi kvalitně obsazených zápasů. Organizátoři z HC Tábor přivítali u Jordánu mužstva Chomutova, Motoru České Budějovice, Slavie Praha, Rožnova pod Radhoštěm a trnavské Gladiators. Nedělní boje začínají v 8 hodin a protáhnou se až do odpoledne. Výtečný mládežnický hokej by mohl táborské příznivce naladit na večerní druholigovou bitvu nejstarších Kohoutů s Jabloncem.            

 • Pod Špilberkem úspěch nepřišel

  Pá 24.02. |

  Extraligoví mladší dorostenci podlehli ve čtvrtek na brněnském ledě domácí Kometě 2:9. Základem neúspěchu byla už první třetina, po které Kohouti nabrali tříbrankové manko. O branky poražených Jihočechů se postarali Čížek (Chocholoušek) a Petřík (Pánek, Lang).

 • Skvělý víkend mladíků HCT

  Ne 19.02. |

  Na sobotní úspěch mladších dorostenců v podobě první extraligové výhry navázaly o den později i dva nejstarší mládežnické výběry HC Tábor. Junioři v odpoledním domácím střetnutí poprvé vyzráli na druhý Kolín a jejich triumf v poměru 4:0 byl víc než sladký. Veselí zavládlo také v šatně starších dorostenců, kteří vybojovali své první nadstavbové vítězství. V hájemství PZ Kladno vyhráli 5:3 i díky hattricku obránce Petra Boušky.  

 • Mladší dorost: první vítězství!

  So 18.02. |

  Táborští mladší dorostenci se dočkali v nejvyšší soutěži vytoužené první výhry. V sobotním odpoledním střetnutí přehráli soupeře z Mladé Boleslavi senzačním poměrem 5:0. O branky Kohoutů se postarali Berka, Hubata, Lang, Chocholoušek, Černošek. V brance všechno pojistil čistým kontem Štěpán Vácha.

Starší aktuality