Spartak Soběslav - HC Tábor B

5:2 (2:0, 1:1, 2:1)

Sobota, 17.12.2016 17:00 - Muži B

 

Branky a nahrávky: 14. Hraňo (Hák), 16. Hák (Novotný, Hraňo), 25. Píha (Zajíc), 27. Kučera (Stoklásek), 45. Stoklásek (Vild) - 25. Trieb (Ježek), 28. Ježek (Ošmyk).

Rozhodčí: Slavík - Diviš, Mašek.   Vyloučení: 6:5   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 110

SPARTAK SOBĚSLAV: Dvořák – Vild, Sládek, Smíšek, Rybák, Novotný – Hák, Žákovský, Hraňo, Stoklásek, Přibyl, Kučera, Prokůpek, Píha, Zajíc.

HC TÁBOR B: Michal Novák – Hlaveš, Trieb, Pavel Dudák, Škulina, Hastrman, Košař – Kratochvíl, Ježek, Ošmyk - Drda, Prštický, Marek - Rižák, Brabec.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jiří Severa v přípravě Ústí

  Po 24.07. |

  Vytáhlý táborský forvard Jiří Severa, který absolvoval s Kohouty celý letní dril, zkouší své štěstí v přípravě prvoligového Ústí nad Labem. Na zahajovacím tréninku Slovanu se objevil spolu s dalšími čtyřiatřiceti hokejisty; někteří z nich mají své místo v kádru Severočechů jisté, jiní o něj budou bojovat. 

 • Finále první fáze přípravy

  Po 26.06. |

  V tomto týdnu vyvrcholí program suché přípravy mužů HC Tábor. V nejbližších dnech přineseme nové informace z dění v mužstvu během tohoto období. 

 • Aleš Totter povede Letňany

  Út 13.06. |

  Mezi druholigovou společností se v novém ročníku představí také Letci z pražských Letňan. Ti už také mají dispečera, který by je měl nástrahami premiérové sezony ve třetí nejvyšší soutěži provést. Podle zprávy na webu Letňan jsou Pražané domluveni s Alešem Totterem, kterého si táborští fandové pamatují především z nedávného působení v Havlíčkově Brodě. Od ambiciózních Bruslařů se zkušený kouč v minulé sezoně přestěhoval do Mostu, pro který se nakonec marně snažil zachránit WSM ligu. 

 • Kouč Mazanec je v Německu

  Pá 09.06. |

  Ještě předtím, než se vynořila zpráva o konci Vajgaru Jindřichův Hradec ve druhé lize, změnil jeho kouč Milan Mazanec působiště. Zkušený lodivod, který strávil v minulosti i jednu sezonu na střídačce HC Tábor, se chopil trenérského kormidla v týmu 1. EV Weiden. Tamní Modří ďáblové působí v Oberlize Süd, tedy ve třetí nejvyšší německé soutěži. Pro padesátiletého stratéga je to po pětiletém působení v rakouském Zell am See druhá zahraniční štace.   

 • Novinka nad ledovou plochou

  St 31.05. |

  Fanoušci táborského hokeje i další návštěvníci zimního stadionu se mohou těšit na novinku týkající se kostky nad ledovou plochou. 

  Více...
Starší aktuality