SC Kolín - HC Tábor

7:0 (1:0, 2:0, 4:0)

Středa, 21.9.2016 18:07 - Muži A

Branky a nahrávky: 5. Semirád (Malý, Kadlec), 25. Hanzl (Zajíc), 38. Zumr (Morkes), 43. Barták (Panna, Krajňák), 46. Malý (Semirád, Zajíc), 48. Jankovský (Zumr, Morkes), 59. Voženílek (Morkes, Jankovský).

Rozhodčí: Barek - Huryta, Laczko.   Vyloučení: 7:8   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 1:0   Střely: 34:29   Diváci: 688

SC KOLÍN: Sejpal – Hanzl, Zajíc, Voženílek, Skokan, Barták, Horyna – Malý, Kadlec, Semirád – Morkes, Zumr, Jankovský – Pipek, Panna, Krajňák – Jelínek, Černý.

HC TÁBOR: Klestil (48. Novák) - Havran, Hlaveš, Tesař, Kanov, Heršálek, Dvořák, Liška - Kellner, Kýhos, Vaniš - Březina, Matušík, Seidl - Blažek, Krätzer, Severa (30. - 37. Zayml).

Související články

Aktuality/píší o nás
  • Mladší dorost: první vítězství!

So 18.02. |

Táborští mladší dorostenci se dočkali v nejvyšší soutěži vytoužené první výhry. V sobotním odpoledním střetnutí přehráli soupeře z Mladé Boleslavi senzačním poměrem 5:0. O branky Kohoutů se postarali Berka, Hubata, Lang, Chocholoušek, Černošek. V brance všechno pojistil čistým kontem Štěpán Vácha.

• Debakl mladíků na severu

Pá 17.02. |

Mladší dorostenci si ve čtvrtek dojeli pro další vysoký extraligový příděl, tentokrát do Liberce. Mladým Bílým Tygrům podlehli vysoko 3:12. Konečný výsledek nastínila už první třetina, kterou Jihočeši prohráli 0:5. Jejich dva přesné zásahy v utkání obstarali ve druhé části hry Chocholoušek a Petřík.

• Snímky z utkání "áčka" i B-týmu

Po 13.02. |

Web HC Tábor j bohatší o další dvě fotogalerie Tomáše Danka z obou víkendových střetnutí mužských výběrů.

• Fotogalerie z duelu s Nymburkem

Po 06.02. |

Také sobotní vítězné střetnutí Kohoutů proti Nymburku neuniklo zvídavému objektivu fotoaparátu, a tak si ho nyní mohou fanoušci připomenout prostřednictvím bohaté galerie snímků.

• Mladší dorost Dynamo nezaskočil

Čt 02.02. |

Extraligoví táborští mladíci prohráli ve čtvrtečním pokračování soutěže na ledě pardubického Dynama 3:6. Ještě ve 36. minutě byl stav zápasu nerozhodný 2:2, ale těsně před druhou přestávkou udeřili Východočeši potřetí a závěrečné dějství už si pohlídali. O první branku poražených Kohoutů se postaral Chocholoušek, další dva zásahy si připsal Přívozník.