KLH Vajgar J. Hradec - HC Tábor

2:6 (0:1, 1:2, 1:3)

Sobota, 21.1.2017 18:00 - Muži A

Branky a nahrávky: 4. Beran (Vantuch, Pípal), 57. Jaša (Šalamoun, Bureš) - 20. Točík (Havran, Novák), 21. Mrkvička (Točík, Havran), 36. Točík (Vaniš, Havran), 45. Hlaveš (Matušík), 54. Krátoška (Kýhos, Březina), 55. Krätzer (Pechánek, Liška).

Rozhodčí: Král - Mikšík, Linhart.   Vyloučení: 9:11 - navíc Heršálek (Tábor 10 minut, domácí neproměnili trestné střílení   Využití: 0:2   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 18:49   Diváci: 385

KLH VAJGAR J. HRADEC: Formánek - Tržil, Pípal, Bureš, Straka, T. Kohút, Růžek - Šalamoun, Lazorišák, Jaša - Červený, Hrouda, Bílek - Svatuška, Jindra, Košťál - Beran, Vantuch, Kundrát, Pichler.

HC TÁBOR: Novák - Havran, Tesař, Liška, Černý, Heršálek, Hlaveš - Vaniš, Mrkvička, Točík - Severa, Matušík, Seidl - Březina, Krátoška, Kýhos - Blažek, Pechánek, Krätzer.

Související články

Aktuality/píší o nás
  • Mladší dorost: první vítězství!

So 18.02. |

Táborští mladší dorostenci se dočkali v nejvyšší soutěži vytoužené první výhry. V sobotním odpoledním střetnutí přehráli soupeře z Mladé Boleslavi senzačním poměrem 5:0. O branky Kohoutů se postarali Berka, Hubata, Lang, Chocholoušek, Černošek. V brance všechno pojistil čistým kontem Štěpán Vácha.

• Debakl mladíků na severu

Pá 17.02. |

Mladší dorostenci si ve čtvrtek dojeli pro další vysoký extraligový příděl, tentokrát do Liberce. Mladým Bílým Tygrům podlehli vysoko 3:12. Konečný výsledek nastínila už první třetina, kterou Jihočeši prohráli 0:5. Jejich dva přesné zásahy v utkání obstarali ve druhé části hry Chocholoušek a Petřík.

• Snímky z utkání "áčka" i B-týmu

Po 13.02. |

Web HC Tábor j bohatší o další dvě fotogalerie Tomáše Danka z obou víkendových střetnutí mužských výběrů.

• Fotogalerie z duelu s Nymburkem

Po 06.02. |

Také sobotní vítězné střetnutí Kohoutů proti Nymburku neuniklo zvídavému objektivu fotoaparátu, a tak si ho nyní mohou fanoušci připomenout prostřednictvím bohaté galerie snímků.

• Mladší dorost Dynamo nezaskočil

Čt 02.02. |

Extraligoví táborští mladíci prohráli ve čtvrtečním pokračování soutěže na ledě pardubického Dynama 3:6. Ještě ve 36. minutě byl stav zápasu nerozhodný 2:2, ale těsně před druhou přestávkou udeřili Východočeši potřetí a závěrečné dějství už si pohlídali. O první branku poražených Kohoutů se postaral Chocholoušek, další dva zásahy si připsal Přívozník.