HC Tábor - BK Havlíčkův Brod

8:5 (3:3, 2:1, 3:1)

Sobota, 17.12.2016 18:00 - Muži A

Branky a nahrávky: 8. Seidl (Pechánek, Březina), 11. Seidl (Krátoška), 20. Hlaveš (Kanov, Vaniš), 21. Krätzer (Vaniš, Mrkvička), 28. Vaniš (Mrkvička), 42. Kanov (Mrkvička), 49. Kanov (Vaniš, Mrkvička), 51. Krátoška (Seidl, Březina) - 6. Třetina (Endál, T. Semrád), 14. T. Semrád (Voříšek, Třetina), 16. Michálek (Navrátil, Duben), 28. Lacina (Duben, Třetina), 45. Michálek (Voříšek).

Rozhodčí: Hlinka - Klouček, Zmeškal.   Vyloučení: 6:7   Využití: 4:1   Góly v oslabení: 0:1   Průběžné skóre: 0:1, 2:1, 2:3, 4:3, 4:4, 6:4, 6:5, 8:5   Střely: 32:38   Diváci: 1582

HC TÁBOR: D. Novák (14. Klestil) - Liška, Černý, Hlaveš, Kanov, Heršálek, Havran, Tesař - Březina, Krátoška, Seidl - Krätzer, Mrkvička, Vaniš - Blažek, Pechánek, Kýhos - Škrdleta.

BK HAVLÍČKŮV BROD: Č.Novák (28. Panec) - T. Semrád, M. Semrád, Duben, Lacina, Vala, Kulhánek, Bušek - Přidal, Třetina, Endál - Navrátil, Voříšek, Michálek, Kuchta, Kozlík, Beneš, Chlubna, Ludvík.

Související články

Aktuality/píší o nás
  • Fotogalerie ze čtvrteční domácí bitvy

Pá 17.03. |

Prostřednictvím bohaté fotogalerie Tomáše Danka a Hanky Grundové si můžete připomenout čtvteční zápas, ve kterém táborští hráči odvrátili první přímou hrozbu vyřazení.

• Turnaj mladých nadějí vrcholí

So 11.03. |

Táborský Turnaj mladých nadějí určený hráčům přípravky A letos slaví šesté narozeniny. První den už mají jeho aktéři za sebou a v neděli vyvrcholí další porcí velmi kvalitně obsazených zápasů. Organizátoři z HC Tábor přivítali u Jordánu mužstva Chomutova, Motoru České Budějovice, Slavie Praha, Rožnova pod Radhoštěm a trnavské Gladiators. Nedělní boje začínají v 8 hodin a protáhnou se až do odpoledne. Výtečný mládežnický hokej by mohl táborské příznivce naladit na večerní druholigovou bitvu nejstarších Kohoutů s Jabloncem.

• Pod Špilberkem úspěch nepřišel

Pá 24.02. |

Extraligoví mladší dorostenci podlehli ve čtvrtek na brněnském ledě domácí Kometě 2:9. Základem neúspěchu byla už první třetina, po které Kohouti nabrali tříbrankové manko. O branky poražených Jihočechů se postarali Čížek (Chocholoušek) a Petřík (Pánek, Lang).

• Skvělý víkend mladíků HCT

Ne 19.02. |

Na sobotní úspěch mladších dorostenců v podobě první extraligové výhry navázaly o den později i dva nejstarší mládežnické výběry HC Tábor. Junioři v odpoledním domácím střetnutí poprvé vyzráli na druhý Kolín a jejich triumf v poměru 4:0 byl víc než sladký. Veselí zavládlo také v šatně starších dorostenců, kteří vybojovali své první nadstavbové vítězství. V hájemství PZ Kladno vyhráli 5:3 i díky hattricku obránce Petra Boušky.

• Mladší dorost: první vítězství!

So 18.02. |

Táborští mladší dorostenci se dočkali v nejvyšší soutěži vytoužené první výhry. V sobotním odpoledním střetnutí přehráli soupeře z Mladé Boleslavi senzačním poměrem 5:0. O branky Kohoutů se postarali Berka, Hubata, Lang, Chocholoušek, Černošek. V brance všechno pojistil čistým kontem Štěpán Vácha.