HC Tábor - VSK Technika Brno

0:5 (0:2, 1:0, 1:0, p1:0)

Sobota, 6.4.2013 17:00 - Muži A

 

Branky a nahrávky: 36. Kellner (Šulčík), 60. Seidl (Heršálek), 65. Matušík (Seidl) - 15. Kozák (Česnek, Habrovec), 16. Odehnal (Benýšek,Hnilička)

Rozhodčí: Horák, Schmejkal – Kreuzer, Polonyi   Vyloučení: 2:4   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 0:2, 3:2   Střely: 31:21   Diváci: 3148

HC TÁBOR: Klestil (Panec) – Hlaveš, Kanov, Heršálek, Trieb, Havran, Černý – Mrkvička, Šulčík, Kellner – Hájek, Matušík, Seidl - Šulčík, Pechánek, Kolomý, Kratochvíl, Heřmánek

VSK TECHNIKA BRNO: Novák (Chvátal) – Habrovec, Benýšek, Šedý, Brzobohatý, K. Rajnoha, O. Látal, Matouš, Bělohlávek, Zapletal, Kozák, Valeš, Odehnal, Štindl, Hnilička, Blaha, Česnek, Bilčík

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Pod Špilberkem úspěch nepřišel

  Pá 24.02. |

  Extraligoví mladší dorostenci podlehli ve čtvrtek na brněnském ledě domácí Kometě 2:9. Základem neúspěchu byla už první třetina, po které Kohouti nabrali tříbrankové manko. O branky poražených Jihočechů se postarali Čížek (Chocholoušek) a Petřík (Pánek, Lang).

 • Skvělý víkend mladíků HCT

  Ne 19.02. |

  Na sobotní úspěch mladších dorostenců v podobě první extraligové výhry navázaly o den později i dva nejstarší mládežnické výběry HC Tábor. Junioři v odpoledním domácím střetnutí poprvé vyzráli na druhý Kolín a jejich triumf v poměru 4:0 byl víc než sladký. Veselí zavládlo také v šatně starších dorostenců, kteří vybojovali své první nadstavbové vítězství. V hájemství PZ Kladno vyhráli 5:3 i díky hattricku obránce Petra Boušky.  

 • Mladší dorost: první vítězství!

  So 18.02. |

  Táborští mladší dorostenci se dočkali v nejvyšší soutěži vytoužené první výhry. V sobotním odpoledním střetnutí přehráli soupeře z Mladé Boleslavi senzačním poměrem 5:0. O branky Kohoutů se postarali Berka, Hubata, Lang, Chocholoušek, Černošek. V brance všechno pojistil čistým kontem Štěpán Vácha.

 • Debakl mladíků na severu

  Pá 17.02. |

  Mladší dorostenci si ve čtvrtek dojeli pro další vysoký extraligový příděl, tentokrát do Liberce. Mladým Bílým Tygrům podlehli vysoko 3:12. Konečný výsledek nastínila už první třetina, kterou Jihočeši prohráli 0:5. Jejich dva přesné zásahy v utkání obstarali ve druhé části hry Chocholoušek a Petřík.   

 • Snímky z utkání "áčka" i B-týmu

  Po 13.02. |

  Web HC Tábor j bohatší o další dvě fotogalerie Tomáše Danka z obou víkendových střetnutí mužských výběrů.

Starší aktuality