23. Petr Dudák Petr Dudák 1 0 0 0 0 0 0
24. Patrik Zayml Patrik Zayml 2 0 0 0 0 0 2
25. David Košař David Košař 7 0 0 0 -4 2 7
26. Jan Raiterman Jan Raiterman 7 0 0 0 1 0 3

Z - zápasy, B - kanadské body, G - góly, A - asistence, +/- - plus/minus body, TM - trestné minuty, S - střely

Statistika brankářů

Jméno Z % PR ZÁS GO
1. David Novák David Novák 15 92,90% 1,53 301 23
2. Tomáš Klestil Tomáš Klestil 23 91,95% 2,61 685 60

Z - zápasy, % - procentuální úspěšnost, PR - průměr branek na zápas, ZÁS - zásahy, GO - obdržené branky

Aktuality/píší o nás
  • Skvělý víkend mladíků HCT

Ne 19.02. |

Na sobotní úspěch mladších dorostenců v podobě první extraligové výhry navázaly o den později i dva nejstarší mládežnické výběry HC Tábor. Junioři v odpoledním domácím střetnutí poprvé vyzráli na druhý Kolín a jejich triumf v poměru 4:0 byl víc než sladký. Veselí zavládlo také v šatně starších dorostenců, kteří vybojovali své první nadstavbové vítězství. V hájemství PZ Kladno vyhráli 5:3 i díky hattricku obránce Petra Boušky.

• Mladší dorost: první vítězství!

So 18.02. |

Táborští mladší dorostenci se dočkali v nejvyšší soutěži vytoužené první výhry. V sobotním odpoledním střetnutí přehráli soupeře z Mladé Boleslavi senzačním poměrem 5:0. O branky Kohoutů se postarali Berka, Hubata, Lang, Chocholoušek, Černošek. V brance všechno pojistil čistým kontem Štěpán Vácha.

• Debakl mladíků na severu

Pá 17.02. |

Mladší dorostenci si ve čtvrtek dojeli pro další vysoký extraligový příděl, tentokrát do Liberce. Mladým Bílým Tygrům podlehli vysoko 3:12. Konečný výsledek nastínila už první třetina, kterou Jihočeši prohráli 0:5. Jejich dva přesné zásahy v utkání obstarali ve druhé části hry Chocholoušek a Petřík.

• Snímky z utkání "áčka" i B-týmu

Po 13.02. |

Web HC Tábor j bohatší o další dvě fotogalerie Tomáše Danka z obou víkendových střetnutí mužských výběrů.

• Fotogalerie z duelu s Nymburkem

Po 06.02. |

Také sobotní vítězné střetnutí Kohoutů proti Nymburku neuniklo zvídavému objektivu fotoaparátu, a tak si ho nyní mohou fanoušci připomenout prostřednictvím bohaté galerie snímků.