HC Tábor - BK Mladá Boleslav

5:0 (2:0, 0:0, 3:0)

Sobota, 18.2.2017 12:30 - Mladší dorost

 

Branky a nahrávky: Berka (Lang, Hubata), Hubata (Přívozník, Lang), Lang (Přívozník, Petřík), Chocholoušek (Petřík, Lang), Černošek (Kovářík).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Vácha - Hubata, Slabý, Černošek,Pavlát, Pánek, Čížek - Knobloch, Chocholoušek, Pauš – Lang, Přívozník, Petřík - Máca, Berka, Kovářík.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Mladší dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
  • Fotogalerie ze čtvrteční domácí bitvy

    Pá 17.03. |

    Prostřednictvím bohaté fotogalerie Tomáše Danka a Hanky Grundové si můžete připomenout čtvteční zápas, ve kterém táborští hráči odvrátili první přímou hrozbu vyřazení.

    Více...
  • Turnaj mladých nadějí vrcholí

    So 11.03. |

    Táborský Turnaj mladých nadějí určený hráčům přípravky A letos slaví šesté narozeniny. První den už mají jeho aktéři za sebou a v neděli vyvrcholí další porcí velmi kvalitně obsazených zápasů. Organizátoři z HC Tábor přivítali u Jordánu mužstva Chomutova, Motoru České Budějovice, Slavie Praha, Rožnova pod Radhoštěm a trnavské Gladiators. Nedělní boje začínají v 8 hodin a protáhnou se až do odpoledne. Výtečný mládežnický hokej by mohl táborské příznivce naladit na večerní druholigovou bitvu nejstarších Kohoutů s Jabloncem.            

  • Pod Špilberkem úspěch nepřišel

    Pá 24.02. |

    Extraligoví mladší dorostenci podlehli ve čtvrtek na brněnském ledě domácí Kometě 2:9. Základem neúspěchu byla už první třetina, po které Kohouti nabrali tříbrankové manko. O branky poražených Jihočechů se postarali Čížek (Chocholoušek) a Petřík (Pánek, Lang).

  • Skvělý víkend mladíků HCT

    Ne 19.02. |

    Na sobotní úspěch mladších dorostenců v podobě první extraligové výhry navázaly o den později i dva nejstarší mládežnické výběry HC Tábor. Junioři v odpoledním domácím střetnutí poprvé vyzráli na druhý Kolín a jejich triumf v poměru 4:0 byl víc než sladký. Veselí zavládlo také v šatně starších dorostenců, kteří vybojovali své první nadstavbové vítězství. V hájemství PZ Kladno vyhráli 5:3 i díky hattricku obránce Petra Boušky.  

  • Mladší dorost: první vítězství!

    So 18.02. |

    Táborští mladší dorostenci se dočkali v nejvyšší soutěži vytoužené první výhry. V sobotním odpoledním střetnutí přehráli soupeře z Mladé Boleslavi senzačním poměrem 5:0. O branky Kohoutů se postarali Berka, Hubata, Lang, Chocholoušek, Černošek. V brance všechno pojistil čistým kontem Štěpán Vácha.

Starší aktuality