Dynamo Pardubice - HC Tábor

10:2 (7:0, 1:2, 2:0)

Neděle, 4.12.2016 0:00 - Mladší dorost

 

Branky a nahrávky: 1. Rohlík (Zeman), 3. Tobiáš (Pejzl), 5. Matěcha (Koffer), 8. Zeman (Rouha, Rohlík), 10. Hledík (Divíšek), 11. Koffer (Antoníček, Lašák), 19. Matěcha (Lašák), 31. Hrádek, 44. Matěcha (Odehnal, Šťastný), 53. Zeman. 28. Berka (Kovařík), 37. Knobloch - 28. Berka (Kovařík), 37. Knobloch.

Rozhodčí: Kratochvíl - Potůček, Tasch.   Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Vácha (9. Bartoň) - Pánek, Hubata, Šedivý, Čížek, Pavlát, Volčík, Černošek - Čech, Chocholoušek, Ledecký – Lang, Přívozník, Petřík - Barták, Knobloch, Kovařík - Berka, Matoušek.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Mladší dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Fotogalerie ze čtvrteční domácí bitvy

  Pá 17.03. |

  Prostřednictvím bohaté fotogalerie Tomáše Danka a Hanky Grundové si můžete připomenout čtvteční zápas, ve kterém táborští hráči odvrátili první přímou hrozbu vyřazení.

  Více...
 • Turnaj mladých nadějí vrcholí

  So 11.03. |

  Táborský Turnaj mladých nadějí určený hráčům přípravky A letos slaví šesté narozeniny. První den už mají jeho aktéři za sebou a v neděli vyvrcholí další porcí velmi kvalitně obsazených zápasů. Organizátoři z HC Tábor přivítali u Jordánu mužstva Chomutova, Motoru České Budějovice, Slavie Praha, Rožnova pod Radhoštěm a trnavské Gladiators. Nedělní boje začínají v 8 hodin a protáhnou se až do odpoledne. Výtečný mládežnický hokej by mohl táborské příznivce naladit na večerní druholigovou bitvu nejstarších Kohoutů s Jabloncem.            

 • Pod Špilberkem úspěch nepřišel

  Pá 24.02. |

  Extraligoví mladší dorostenci podlehli ve čtvrtek na brněnském ledě domácí Kometě 2:9. Základem neúspěchu byla už první třetina, po které Kohouti nabrali tříbrankové manko. O branky poražených Jihočechů se postarali Čížek (Chocholoušek) a Petřík (Pánek, Lang).

 • Skvělý víkend mladíků HCT

  Ne 19.02. |

  Na sobotní úspěch mladších dorostenců v podobě první extraligové výhry navázaly o den později i dva nejstarší mládežnické výběry HC Tábor. Junioři v odpoledním domácím střetnutí poprvé vyzráli na druhý Kolín a jejich triumf v poměru 4:0 byl víc než sladký. Veselí zavládlo také v šatně starších dorostenců, kteří vybojovali své první nadstavbové vítězství. V hájemství PZ Kladno vyhráli 5:3 i díky hattricku obránce Petra Boušky.  

 • Mladší dorost: první vítězství!

  So 18.02. |

  Táborští mladší dorostenci se dočkali v nejvyšší soutěži vytoužené první výhry. V sobotním odpoledním střetnutí přehráli soupeře z Mladé Boleslavi senzačním poměrem 5:0. O branky Kohoutů se postarali Berka, Hubata, Lang, Chocholoušek, Černošek. V brance všechno pojistil čistým kontem Štěpán Vácha.

Starší aktuality