Zpovědnice opět procitá! Na vaše dotazy čeká první kvarteto reprezentantů A-týmu

11.02.2021 21:08, autor: Pavel Šácha

V následujících týdnech se táborským fanouškům naskytne příležitost blíže poznat současné členy táborské druholigové party. Poslouží k tomu nejen seriál rozhovorů s jednotlivými hráči, trenéry, činovníky a dalšími nadšenci kolem současného A-týmu, ale také naše webová Zpovědnice, která se v uplynulých měsících víceméně neplánovaně ocitla v režimu spánku.

 

Každý týden pro vás připravíme čtyři respondenty, kteří jsou v sekci Zpovědnice připraveni zodpovědět vaše hokejové 
i „civilní“ dotazy. Jejich odpovědi se stanou maličkou náplastí na neodehranou sezonu a nepřiměřeně dlouhé období bez radosti z hokeje.

PTÁT SE MŮŽETE I PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU NA ADRESE: acko.hct@seznam.cz 

Jako první budou na vaše dotazy odpovídat tito čtyři členové druholigového A-týmu:
trenér Arpád Györi
brankář Kristián Kolář
obránce Kamil Černý
útočník Ondřej Šulek

http://hctabor.com/zpovednice/?liveMode=1

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

 • Oliver Šatný zapsal v Ústí první výhru

  St 27.01. |

  Sedmnáctiletý brankář Oliver Šatný, který hokejově vyrůstal v táborské hokejové líhni, má za sebou první dva zápasy v seniorské soutěži. Opora mladoboleslavské juniorky a člen kádru reprezentační „osmnáctky“ si ostré premiérové starty mezi muži připsal v dresu prvoligového Ústí nad Labem. V prvním z nich se musel navzdory kvalitnímu výkonu smířit s porážkou 1:2 na ledě Prostějova, ve středu už ale slavil výhru Slovanu s Benátkami nad Jizerou (5:4 po prodloužení). V tomto vítězném střetnutí o sobě dal výrazně vědět táborský odchovanec Jiří Severa, který jeden gól dal a u třech dalších si připsal asistenci.         

 • Jak dál s mládeží a nižšími soutěžemi?

  Čt 21.01. |

  Web www.hokej.cz přinesl tiskovou zprávu Českého hokeje týkající se případného dohrání mládežnických a nižších soutěží. Přečtěte si ji zde.

  Více...
 • Jakub Suchánek se stal kladenským Rytířem!

  Po 18.01. |

  Zkušený táborský odchovanec Jakub Suchánek našel po odchodu z Českých Budějovic nové angažmá. Od pondělí se zařadil do družiny kladenských Rytířů, kteří se hodlají ve zbytku sezony Chance ligy porvat o návrat do nejvyšší soutěže. Pro šestatřicetiletého obránce není kladenská štace úplně neznámou záležitostí. Ve středočeském klubu se slavnou tradicí odehrál už v roce 2006 čtyři přípravná utkání.       

Starší aktuality