Zdeněk Šťastný: Prohrát takovým způsobem doma, to nás opravdu moc mrzí

01.11.2018 16:00, autor: Pavel Šácha

Středeční utkání se Žďárem nad Sázavou (2:8) vměstnalo do šatny táborského týmu další mohutnou vlnu zklamání. Obrovské rozčarování nad výsledkem zápasu a stále se opakujícími chybami pochopitelně prýštilo i z hodnotících slov trenérů.

Zdeněk Šťastný: Prohrát takovým způsobem doma, to nás opravdu moc mrzí


Kouč Arpád Györi ve svém komentáři k zápasu pro některá média připojil velkou omluvu fanouškům s prosbou o zachování jejich přízně, asistent Zdeněk Šťastný se na požádání pustil do podrobnějšího hodnocení zápasu.    

 Zdeněk Šťastný, asistent trenéra HC Tábor: „Možná to někdo může rozporovat, ale první třetina byla z naší strany velmi dobrá, i když jsme zase po hrubé chybě brzy prohrávali. Hráči v ní ale velmi dobře pracovali, bylo vidět, že chtějí, ale bohužel jsme zase neuměli využít své šance. Žďáru chytal vlastně v celém zápase výborně brankář, ale na to se nemůžeme vymlouvat. V šatně jsme si řekli, že herně budeme v podobném duchu pokračovat, že je to dobré. Bohužel to, co se stalo ve druhé části, se velice těžko hodnotí. Bylo odehráno nějakých sedm minut a my najednou inkasovali čtyři góly, všechny z mezikruží od neobsazených hráčů. Z takového prostoru je v podstatě nejjednodušší dát gól. My u těch hráčů nejsme, cpeme se před brankáře, a ten pak nic nevidí. Před poslední třetinou jsme apelovali na to, že už nedostaneme gól, ale to se nám nepodařilo a hostům jsme zase nabídli dvě branky svými individuálními chybami. V závěru jsme sice dvěma hezkými góly snížili, ale buďme otevření, soupeř si to bez potíží pohlídal. Jsme hrozně zklamaní, prohrát takovýmto způsobem doma, to nás opravdu moc mrzí. Snažíme se na tréninku pracovat, hráči vědí, co a jak mají dělat, ale někteří si to prostě neplní. Pokud ale budeme dělat takhle hrubé chyby a nebudeme si plnit povinnosti, budeme prohrávat.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Derby v Písku před objektivem

  Po 22.10. |

  Fotografka Hanka Grundová pro vás připravila průřez průběhem sobotního derby na píseckém ledě, které pro kohouty skončilo těsnou porážkou 2:3.

  Více...
 • Jakub Suchánek do Litvínova

  St 17.10. |

  Zkušený táborský odchovanec Jakub Suchánek bude minimálně měsíc oblékat dres extraligové vervy Litvínov. ze své Dukly Jihlava bude vypomáhat na severu Čech výměnou za dva litvínovské hráče Davida Tůmu a Lukáše Douderu. Přejme "Segemu", ať se mu v novém působišti daří!

 • Ondřej Kachyňa může hrát za Tábor

  Po 08.10. |

  Druholigový tým Tábora může v probíhající sezoně nově využít služeb českobudějovického obránce Ondřeje Kachyni. Robustní bek Motoru, který už oblékal dres kohoutů v uplynulém ročníku, má po návratu z Kadaně vyřízené k Jordánu střídavé starty.

 • Dorost doma udržel jen bod

  So 29.09. |

  Extraligoví dorostenci podlehli v sobotu na domácím ledě Žďáru nad Sázavou 1:2, a přišli tak v důležitém utkání o tři body. Ten čtvrtý nakonec v Táboře díky vyhranému prodloužení zůstal. O branky domácího týmu se postarali Kundrát a v prodloužení Vaněk.

 • Dorost má první extraligovou výhru!

  Čt 27.09. |

  Táborští dorostenci ve čtvrtek okusili opojnou chuť extraligového vítězství. Narodilo se na ledě Mladé Boleslavi, kde zvítězili 5:3 po prodloužení a odvezli si domů všechny čtyři body, které byly v banku. V sobotu ve 13.30 hodin hrají doma další důležitý duel s mladými žďárskými Plameny (ne tedy s Havlíčkovým Brodem, jak bylo původně chybně uvedeno - za chybu se omlouváme). 

  Více...
Starší aktuality