Zdeněk Šťastný: Prohrát takovým způsobem doma, to nás opravdu moc mrzí

01.11.2018 16:00, autor: Pavel Šácha

Středeční utkání se Žďárem nad Sázavou (2:8) vměstnalo do šatny táborského týmu další mohutnou vlnu zklamání. Obrovské rozčarování nad výsledkem zápasu a stále se opakujícími chybami pochopitelně prýštilo i z hodnotících slov trenérů.

Zdeněk Šťastný: Prohrát takovým způsobem doma, to nás opravdu moc mrzí


Kouč Arpád Györi ve svém komentáři k zápasu pro některá média připojil velkou omluvu fanouškům s prosbou o zachování jejich přízně, asistent Zdeněk Šťastný se na požádání pustil do podrobnějšího hodnocení zápasu.    

 Zdeněk Šťastný, asistent trenéra HC Tábor: „Možná to někdo může rozporovat, ale první třetina byla z naší strany velmi dobrá, i když jsme zase po hrubé chybě brzy prohrávali. Hráči v ní ale velmi dobře pracovali, bylo vidět, že chtějí, ale bohužel jsme zase neuměli využít své šance. Žďáru chytal vlastně v celém zápase výborně brankář, ale na to se nemůžeme vymlouvat. V šatně jsme si řekli, že herně budeme v podobném duchu pokračovat, že je to dobré. Bohužel to, co se stalo ve druhé části, se velice těžko hodnotí. Bylo odehráno nějakých sedm minut a my najednou inkasovali čtyři góly, všechny z mezikruží od neobsazených hráčů. Z takového prostoru je v podstatě nejjednodušší dát gól. My u těch hráčů nejsme, cpeme se před brankáře, a ten pak nic nevidí. Před poslední třetinou jsme apelovali na to, že už nedostaneme gól, ale to se nám nepodařilo a hostům jsme zase nabídli dvě branky svými individuálními chybami. V závěru jsme sice dvěma hezkými góly snížili, ale buďme otevření, soupeř si to bez potíží pohlídal. Jsme hrozně zklamaní, prohrát takovýmto způsobem doma, to nás opravdu moc mrzí. Snažíme se na tréninku pracovat, hráči vědí, co a jak mají dělat, ale někteří si to prostě neplní. Pokud ale budeme dělat takhle hrubé chyby a nebudeme si plnit povinnosti, budeme prohrávat.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Vajgar právo postupu nevyválčil

  So 06.04. |

  Další jihočeský tým do druhé ligy minimálně v nadcházející sezoně nepřibyde. Jindřichohradecký Vajgar v sobotu podlehl soupeři z Českého Těšína doma 3:4 a nenapravil tak porážku 2:5 z prvního duelu. právo postupu tak vybojoval jeho přemožitel; otázkou zůstává, zda ho využije. Ve druhé sérii slaví postup do republikové soutěže Nová Paka, která rozesmutnila soupeře z Loun.  

 • Dorostenci vezou od Sázavy (jen) bod

  Pá 22.02. |

  Ve čtvrtečním utkání dorostenecké extraligy podlehli táborští mladíci ve Žďáru nad Sázavou poslednímu týmu tabulky 3:4. Ze závěrečných nájezdů ale vytěžili bod. V sobotu od 14.30 hodin hostí kohouti o prvenství bojující Havlíčkův Brod. 

  Více...
 • ŽIhadla hrát druhou ligu nebudou (?)

  Čt 21.02. |

  Z mapy druholigových mužstev pro nacházející mistrovský ročník téměř s určitostí zmizí Moravské Budějovice. Důvod? Majitel klubu Zdeněk Stojánek prodal licenci do jiného města. Pravděpdobně se jedná o Znojmo, které by mělo končit v mezináordní EBEL ligy a vrátit se do českých hokejových vod.

  Více...
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
 • Tábor může využít Ondřeje Šulka

  St 30.01. |

  Ve zbytku letošní druholigové sezony může mužstvo HC Tábor využít služeb útočníka Ondřeje Šulka. Českobudějovický forvard ve službách SK Kadaň má do Tábora, za který už v minulé sezoně několikrát nastoupil, vyřízené střídavé starty. Stejné je to i v případě univerzála Tomáše Hajiče, který se do kádru kadaňských Trhačů přesunul v průběhu sezony právě od Jordánu.   

Starší aktuality