Záloha dorostu nechala Velkopopovickým ochutnat hořkou ligovou čtrnáctku

27.02.2020 14:30, autor: Pavel Šácha

Drtivé vítězství v poměru 14:2 doprovodilo zatím poslední výpravu veselského B-týmu HC Tábor v nadstavbové části dorostenecké ligy. Střelecký den favorizované družiny z jihu Čech odneslo mužstvo Slavoje Velké Popovice.

Slavoj Velké Popovice – HC Tábor B/Veselí 2:14 (0:5, 1:5, 0:4) 

Branky HC Tábor B/Veselí: Koreš (Svoboda), Dohnal; Punda (Mareš), Mareš (Sabiniok), Zátopek (Koreš, Svoboda), Sabiniok (Punda), Sabiniok (Mareš), Sabiniok (Mareš), Dohnal (Krch), Kolací (Dohnal), Sabiniok (Mareš), Dohnal (Klípa), Řehoř (Mareš), Řehoř.
Sestava vítězů: Havel – Vylít, Koutenský, Klípa, Punda, Krch, Cícha, Svoboda, Sabiniok, Mareš, Dohnal, Makovec, Kolací, Zátopek, Koreš, Řehoř.

Výsledek plně odpovídá průběhu zápasu. Hosté měli jasnou herní převahu, nepřizpůsobili se svým hostitelům a udrželi si své tempo až do konce utkání. Příjemně se tak naladili na víkendový důležitý duel v Benátkách nad Jizerou. Ta ztrácejí na vedoucí táborsko-veselský soubor jediný bod a mají oproti němu dvě utkání k dobru. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality