ŽÁCI: Výsledkům táborských výběrů vévodí výhra deváťáků nad lídrem z Jihlavy

24.11.2021 01:51, autor: Pavel Šácha

Navzdory složité covidové situaci nastoupily táborské žákovské výběry k dalším zápasům ve svých soutěžích. Hráči deváté a sedmé třídy se ve víkendovém dvojutkání ocitli na opačné křivce. Starší z obou mužstev po sladkém vítězství nad vedoucí Duklou Jihlava padlo v Příbrami, zatímco mladší na jihlavského soka nestačilo, ale na posledním Baníku si spravilo chuť. Osmáci bez potíží zvládli své teprve druhé nadstavbové utkání s klatovským sokem. První tým šesté třídy naopak Klatovům nedobrovolně přenechal všechny body. Druhý výběr nezvládl první třetinu proti Sušici, pak ale na poslední tým tabulky vlétl a zlomil zápas ve svůj prospěch.

9. třída

HC TÁBOR – DUKLA JIHLAVA 5:4 (1:1, 1:2, 3:1)

Branky Tábora: Podzimek (Suchan, Mazouch), Kostka (Suchan), Mazouch (Kostka), Suchan (Hlavín), Podzimek (Kostka, Suchan).
Sestava: Spálenka – Céza, Fuchs, Bačo, Klečacký, Kubík – Suchan, Kostka, Podzimek, Mazouch, Hlavín, Jelínek, Makovec, Skoumal.

BANÍK PŘÍBRAM – HC TÁBOR 8:3 (3:1, 2:1, 3:1)

Branky Tábora: Hlavín (Suchan), Mazouch (Kubík), Kubík (Fuchs).
Sestava: Spálenka – Kubík, Fuchs, Pufr, Bačo, Céza, Klečacký – Hlavín, Mazouch, Suchan, Jelínek, Mohyla, Makovec, Kostka, Skoumal, Podzimek.

8. třída

HC TÁBOR – HC KLATOVY 7:2 (2:2, 3:0, 2:0)

Branky Tábora: Mohyla, Mohyla (Eremiáš), Mohyla (Eremiáš), Eremiáš (Mohyla, Růžička), Boháč (Švadlena, Podrabský), Švadlena (Mareš), Makovička (Ryšavý).
Sestava: Koutník – Makovička, Ryšavý, Mareš, Šťastný, Pufr – Mohyla, Eremiáš, Švadlena, Boháč, Podrabský, Růžička.

7. třída

HC TÁBOR – DUKLA JIHLAVA 2:8 (2:4, 0:2, 0:2)

Branky Tábora: Fabišík (Švadlena), Fabišík (Douda, Nguyen).
Sestava: Schejbal, Malypetr – Douda, Hrobský, Kuchár, Novák – Fabišík, Nguyen, Švadlena, Čaněk, Bouška, Severa.

BANÍK PŘÍBRAM – HC TÁBOR 4:11 (1:4, 0:3, 3:4)

Branky Tábora: Severa (Švadlena, Bouška), Fabišík, Hrobský, Mareš, Janů (Bouška), Nguyen (Fabišík), Eremiáš (Kuchár), Mareš (Eremiáš), Severa, Bouška (Janů), Bouška (Janů).
Sestava: Schejbal, Malypetr – Mareš, Hrobský, Kuchár, Novák – Bouška, Janů, Severa, Eremiáš, Fabišík, Nguyen, Švadlena.

6. třída

HC TÁBOR – HC KLATOVY 6:8 (1:2, 2:2, 3:4)

Branky Tábora: Březina, Hák, Hák (Dohnal), Hák (Lévai), Keltner (Dohnal), Březina (Smrčka).
Sestava: Vošta – F. Březina, Lévai, Čeněk, Šimeček, Šutko – Hák, Dohnal, Keltner, Smrčka, Šefčíková, Trnka, Vondrák.

HC TÁBOR B – TJ SUŠICE 9:6 (2:4, 4:0, 3:2)

Branky Tábora:  Janoušek (Zeman), Vítovec, J. Novák, Vítovec (J. Novák), Zeman, Králík (Frančík), J. Novák (Vítovec, Oloněc), Oloněc (Vítovec), Skoumal.
Sestava: Plášil, Lakomý – J. Novák, Zeman, Oloněc, Králík, Frančík, Janoušek, Kubašta – Vítovec, Janoušek, Skoumal, H. Novák, Janů, Kačena.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Kapitánem je Radek Seidl

  Út 23.11. |

  Do dalšího průběhu druholigové sezony povede táborské kohouty s kapitánským céčkem na dresu zkušený útočník Radek Seidl. Ten až dosud působil jako jeden ze dvou asistentů kapitána. Tím zůstává Kamil Černý, o druhém áčku zatím není definitivně rozhodnuto.

 • Další odchovanec v extralize!

  So 20.11. |

  Osmnáctiletý táborský odchovanec Jakub Šedivý má za sebou debut v extraligovém týmu Bílých Tygrů z Liberce. Talentovaný obránce, jenž na uplynulém MS osmnáctiletých plnil roli kapitána národního týmu a je pevným článkem defenzívy prvoligových Benátek nad Jizerou, nastoupil za Liberec do zápasu proti úřadujícímu mistrovi z Třince (2:4).  

  Více...
 • Ruští hráči v Táboře nezůstali

  Út 16.11. |

  Táborským příznivcům dlužíme informaci o nedávné týdenní zkoušce dvou ruských útočníků Grigorije Romanova a Daniila Lyutova. Ani jeden z nich se do sezonních plánů trenérů nevešel. Romanov nakonec zakotvil v Chebu, Lyutov se z administrativních důvodů vrátil do Ruska.

 • "Islanďan" Daniel Kolář v rozhovoru

  Pá 12.11. |

  Odchovanec táborského hokeje a někdejší obránce druholigového HC Tábor Daniel Kolář našel už před lety svůj druhý domov na Islandu. Hokej.cz s ním přinesl zajímavý rozhovor.

  Více...
 • Vojtěch Spěváček bodoval v repre

  Čt 04.11. |

  Odchovanec táborského hokeje Vojtěch Spěváček se zapsal do statistik druhého přípravného střetnutí náročního týmu do 17 let proti Rusku. Gólovou asistencí se podílel na zmírnění porážky v poměru 3:9. Šikovný útočník, jenž si vysloužil místo v kádru české reprezentace svými výkony v barvách Hvězdy Praha, nastoupil už do předchozího duelu s ruskou sbornou. V pátek 5. listopadu čeká Vojtu a jeho spoluhráče, ke kterým patří i extáborský bek Josef Eichler, třetí zápas s Ruskem. Poté se vypraví česká "sedmnáctka" na turnaj do Finska. 

  Více...
Starší aktuality