VÍKEND: Doma zabojují o mistrovské body oba dorosty i trio žákovských mužstev

13.01.2018 01:08, autor: Pavel Šácha

Na táborském stadionu bude díky víkendovému programu mládežnických soutěží znovu hodně živo. Před svými příznivci si zahrají dorostenci, žáci ze šesté i osmé třídy a druhý tým „páťáků“.

VÍKEND: Doma zabojují o mistrovské body oba dorosty i trio žákovských mužstev


Zajímavé budou především zápasy nejstarších mládežnických výběrů klubu. Mladší dorostenci hostí v sobotu při své honbě za postupovým snem Českou Třebovou, starší dorost se po páteční porážce 3:8 na ledě PZ Kladno střetne v neděli s píseckým rivalem.

Sobota

Mladší dorost: HC Tábor – Loko Česká Třebová (17.30).
8. třída: HC Tábor – Meteor Třemošná (13.05).
7. třída: Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – HC Tábor.
6. třída: HC Tábor – Meteor Třemošná (11).
5. třída: HC Tábor II – Slavoj Velké Popovice (15.15).
4. třída: HC Sušice – HC Tábor.

Neděle

Starší dorost: HC Tábor – IHC Písek (15.25).
Mladší dorost: HC Chotěboř - HC Tábor.
2. třída:
turnaj v Jindřichově Hradci (soupeři Střelci, Vajgar).

    

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Výteční mladší dorostenci!

  Ne 21.01. |

  Hráči mladšího dorosteneckého výběru HC Tábor nadále sní svůj sen o ligovém prvenství a návratu mezi tuzemskou elitu. O víkendu odehráli dva další úspěšné zápasy. Doma bez výrazných starostí porazili Lanškroun 6:1 a obstáli i v důležité nedělní bitvě na ledě přímého konkurenta z Kolína, kde zvítězili 6:3.

 • VÝJEZD DO PELHŘIMOVA

  Čt 18.01. |

  Fans HC Tábor přichystali pro zájemce autobusový zájezd na utkání HC Tábor v Pelhřimově, které se hraje v sobotu 20. ledna. Jeho cena je stanovena na 100 Kč, odjezd v 16.30 hodin od táborského zimního stadionu. Přihlášky ve tvaru jméno, příjmení, počet osob posílejte na tel. 722 097 299.

 • B-tým hostí v neděli Strakonice

  Pá 12.01. |

  Hráči táborského B-mužstva stanou v neděli 14. ledna před velkou domácí výzvou. V dalším pokračování krajské ligy vyzvou od 18.15 hodin na souboj vedoucí tým tabulky ze Strakonic.

 • Pirát z Tábora míří vzhůru

  St 27.12. |

  Talentovaný brankář z táborské hokejové líhně Dominik Pavlát se na cestě za nejvyššími metami posunul zase o krok dál. Po několika velmi povedených startech v prvoligové Kadani a výměně Jána Laca z Chomutova do Sparty se dostalo osmnáctiletému mladíkovi velké důvěry a v "áčku“ Pirátů se ujme role dvojky za Štěpánem Lukešem. No a extraligová příležitost přichází záhy: Dominik Pavlát se postaví do branky Chomutova už při čtvrteční bitvě s Plzní.        

 • Dorostenci vyšli v pátek naprázdno

  So 16.12. |

  Dorostenecké týmy HC Tábor nebudou na své páteční nadstabové zápasy vzpomínat v dobrém. Mladší výběr doma podlehl B-týmu Pardubic 2:4, starší si přivezl dvouciferný příděl z Kadaně, kde prohrál 5:11.

Starší aktuality