Ve Švýcarsku odkryli naleziště cenných kovů. U13 veze zlato, "patnáctka" bronz!

07.04.2019 23:36, autor: Pavel Šácha

Spousta nesmazatelných zážitků, radosti, zkušeností, a s nimi i nové cenné trofeje do sbírky úspěchů táborského hokeje. To všechno si s sebou přibalí mladí kohouti na zpáteční cestu ze švýcarského Yverdonu. Mladší výběr U13 ukořistil v turnaji Raiffeisen International Cup ten úplně nejcennější pohár a sním i sadu zlatých medailí, ale ani starší tým U15 nejede domů s prázdnou. Jeho úspěch na zahraniční scéně se stejně jako v loňském roce zbarvil dobronzova.

Ve Švýcarsku odkryli naleziště cenných kovů. U13 veze zlato, "patnáctka" bronz!


TURNAJ U13

SEMIFINÁLE: HC Tábor – Rapaces de Gap 6:0

Branky: Klatovský, Křepelka (Kovanda), Anděl (Mohyla, Kovanda), Jirášek (Bačo), Klatovský, Sochůrek (Křepelka). Střely: 13:4. Vyloučení: 2:2 (Jirášek, Kovanda).
Úspěšnost brankářů: Šrámek 100 %, Ostrý 100 %.

FINÁLE: HC Yverdon – HC Tábor 1:3

Branky Tábora: Pospíchal (Bačo), Klatovský, Sochůrek (Křepelka, Jirášek). Střely: 14:8. Vyloučení: 3:2. Úspěšnost brankáře: Šrámek 93,33 %.

Nejužitečnějším hráčem turnaje byl vyhlášen táborský Jan Pospíchal a nejlepším obráncem Pavel Jirášek. Nejlepším hráčem týmu HC Tábor byl zvolen Antonín Klatovský.

TURNAJ U15

SEMIFINÁLE: HC Yverdon – HC Tábor 3:1

Branka Tábora: Lutovský (Kupka). Střely: 9:13. Vyloučení: 1:3 (Eichler, Koreš, Kupka, soupeř dvě přesilovky využil). Úspěšnost brankáře: Jansa 86,66 %.

O 3. MÍSTO: HC Tábor - Valais Chablais Future 4:0

Branky: Lutovský (Kupka), Cícha (Seidl), Eichler, Sabiniok (Koreš, Čeněk). Střely: 19:5. Úspěšnost brankářů: Jansa (100 %, Noháč 100 %.

Jako nejlepšího obránce turnaje starších mužstev ocenil jeho direktoriát Matyáše Cíchu. Nejlepším hráčem tým HC Tábor byl zvolen Petr Pospíchal.       

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • MIlan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality