V pondělí vypukne u Jordánu druhá bitva osmifinále, Táborští chtějí srovnat krok

04.03.2018 23:05, autor: Pavel Šácha

O šesté hodině večerní se na ledě táborského zimního stadionu rozhoří další souboj mezi domácími Kohouty a jejich osmifinálovým soupeřem z Moravských Budějovic. S první výhrou v zádech do ní půjdou hosté, ale hráči Tábora jsou odhodlaní jim jejich plány na druhé vítězství přeškrtat.

V pondělí vypukne u Jordánu druhá bitva osmifinále, Táborští chtějí srovnat krok


Oba celky měly během sezony, a především v sobotu dostatek příležitostí poznat soupeřovy klady a zápory. Rozhodovat tak budou zdánlivé maličkosti, ale vzhledem ke zkušenostem z první bitvy i jedna zcela klíčová věc: proměňování šancí. Právě v tomto směru tahali Jihočeši za kratší konec provazu, a proto se musejí v pondělí snažit o vymazání jednozápasového manka.

Bylo by fantastické, kdyby jim v jejich snažení pomohli i jejich fanoušci, přesněji řečeno ti fanoušci, kteří nad nimi jen kvůli sérii neúspěšných výsledků nezlomili hůl.

Domácí obléknou tmavé dresy, hosté přijedou ve žlutém. Hlavním arbitrem střetnutí bude podle oficiální delegace Stanislav Mertl, na čarách mu budou pomáhat Josef Mertl a Jan Oudes.

Připomeňme, že na rozdíl od základní části neplatí na zápasy play-off permanentní vstupenky a ženy zaplatí 60 Kč. Zdarma se naopak dostanou na hokej děti do 140 cm výšky a držitelé volných vstupenek, V.I.P. vstupenek a klubových karet.

O tom, jak urputný souboj táborské publikum čeká, vypovídají i přiložené snímky Hanky Grundové z prvního osmifinále na jihu Moravy.    

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Vánoční dresy HCT na hokej.cz

  Pá 14.12. |

  Sobotního charitativního utkání na táborském ledě si všiml také server hokej.cz

  Více...
 • Ondřej Kachyňa hostuje v Havířově

  Pá 07.12. |

  Obránce Ondřej Kachyňa odchází z Motoru České Budějovice na měsíční hostování do klubu AZ Residomo Havířov. Pokud by měl Havířov zájem, může být navíc hostování prodlouženo do konce ledna 2019. Táborskému týmu, kde dostával výrazný prostor ve všech herních situacích, tak mladý bek  dohledné době nepomůže.

 • Neúspěšný vstup do nadstavby

  Čt 06.12. |

  Extraligoví dorostenci HC Tábor otevřeli nadstavbové boje v nejvyšší soutěži porážkou 3:8 v Mladé Boleslavi. Následně se jim nepodařilo získat ani bonusový bod z nájezdů. Dvě branky poražených kohoutů obstaral Kundrát, zbylý zásah si připsal Vaněk. Už v sobotu od 14.30 hodin hostí táborští mladíci Duklu Jihlava. 

  Více...
 • Čertovský rej na fotkách

  Po 03.12. |

  V sekci Fotogalerie najdete snímky z letošního Čertovského reje na zimním stadionu.

  Více...
 • Dorost prohrál v Pardubicích 2:10

  So 24.11. |

  Tábortí extraligoví dorostenci podlehli v sobotu na východě Čech druhým Pardubicím vysoko 2:9. Záhy neuspěli ani v samostatných nájezdech. Branky poražených Jihočechů zaznamenali Suchan a Kundrát. 

Starší aktuality