Tým HC Tábor odkryl omlazené plány před srpnovým vstupem na led

27.06.2017 12:57, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejisté jsou už jen krůček od prázdninového odpočinku po tradičně velmi náročné letní přípravě. Rázně ho utne až srpnový vstup na ledovou plochu, a poté už se otevřou brány nové sezony.

Tým HC Tábor odkryl omlazené plány před srpnovým vstupem na led


V kádru, který se na startu další přípravné fáze ocitne pod dohledem druholigových trenérů Tomáše Matušíka a Arpáda Györiho, by se měli podle informací manažera Miroslava Voleny objevit tito hokejisté.

Brankáři: David Novák, Michal Novák, Karel Lekeš.
Obránci: Ladislav Hlaveš, Marcel Dvořák, Martin Havran, Jan Tesař, Marek Duben, David Košař, Jan Raiterman, Petr Bouška, Jakub Pípal, Tomáš Černý.
Útočníci: Jiří Severa, Jakub Matušík, Radek Seidl, David Kellner, Marek Vaniš, Radim Heřman, David Blažek, Jan Březina, Radek Pechánek, Štěpán Kadilák, Tomáš Fencl, Radim Škrdleta, Pavel Pospíchal, Jakub Drda, Michal Jelínek, Jan Škoda.

 Usilovnou přípravu na sezónní boje pochopitelně podstoupí i další členové party, kterou zocelil tvrdý letní dril.
  „Jak už jsme avizovali, letos chceme dát hodně prostoru našim mladým hráčům. Čím více se jich dokáže prosadit, tím lépe pro budoucnost klubu,“ říká Miroslav Volena. „Rozhodně to ale neznamená, že od nás budou mít hladce umetenou cestičku. O svou šanci se samozřejmě musejí poprat,“ dodává manažer mužských výběrů HC Tábor.

 Příliv mladých odchovanců není jediným ryzím zdrojem hráčského pohybu. „Jsme v kontaktu se zástupci Českých Budějovic a Jihlavy, kde máme nově Jakuba Suchánka. S těmi ještě budeme jednat,“ potvrdil Miroslav Volena.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • GRATULUJEME!

  Čt 16.11. |

  Právě dnes - 16. listopadu - slaví 33. narozeniny táborský odchovanec ve službách extraligové Dukly Jihlava Jakub Suchánek. Přejeme mu touto cestou hodně zdraví, spokojenosti a hokejových úspěchů. Stejně tak dnes sfouknou svíčky na narozeninovém dortu dva mladí hráči HC Tábor: David Boháč slaví 9 let, Michal Mužík 11 let. Rovněž k nim směřuje gratulace.  

 • Bohatá galerie z duelu Tábor - Klatovy

  Pá 10.11. |

  Středeční předehrávaný duel mezi táborským týmem a soupeřem z Klatov (7:3) přinesl mnoho zajímavých okamžiků. Většina z nich se k vám nyní vrací prostřednictvím bohaté nabídky snímků Tomáše Danka a Hanky Grundové, a to z ledové plochy i z hlediště. 

  Více...
 • Jiří Severa opět v modro-bílém!

  Ne 05.11. |

  Ve středečním utkání proti mužstvu z Klatov by se měl v táborském dresu představit odchovanec klubu Jiří Severa. Vytáhlý forvard, jenž si v létě vydobyl smlouvu v prvoligovém Ústí nad Labem, využije při pauze druhé nejvyšší soutěže vyřízený střídavý start do mateřského klubu. 

 • Sobotní krajské derby v obrazech

  Ne 29.10. |

  Vítězné střetnutí táborského mužstva s píseckým sousedem mapuje příliv snímků Hanky Grundové a Tomáše Danka.

  Více...
 • Fotogalerie z Pelhřimova

  Čt 26.10. |

  Před fotoaparáty Hanky Grundové
  a Tomáše Danka se neukryl ani průběh nevydařeného středečního vystoupení Kohoutů na ledě Pelhřimova. 

  Více...
Starší aktuality