Tým HC Tábor nadále povede Arpád Györi, útočníka Jakuba Matušíka ale zpět neuvítá

30.04.2019 22:06, autor: Pavel Šácha

Na táborském zimním stadionu se ve čtvrtek v podvečer sejde základ táborského mužstva, které v úvodu příštího týdne oficiálně vyrukuje do letní přípravy před sezonou 2019 – 2020.

Tým HC Tábor nadále povede Arpád Györi, útočníka Jakuba Matušíka ale zpět neuvítá


Do nepopulárního letního období i nového ročníku třetí nejvyšší soutěže vstoupí táborský tým pod taktovkou dosavadních trenérů, tedy hlavního kouče Arpáda Györiho a asistenta Miloslava Čecha. O scénáři přípravy i aktuální situaci v týmu budeme informovat se začátkem tréninkového období.

Jisté je, že trenéři nemohou počítat se službami dlouholetého kapitána mužstva a tahouna ofenzivních řad Jakuba Matušíka. Jednatřicetiletý centr odešel už v prosinci loňského roku hostovat do Havlíčkova Brodu a čekalo se, jak se bude jeho situace vyvíjet po skončení sezony. Sám hráč původně avizoval svůj možný návrat do táborského dresu, pak mu ale na stole přistála nová a lákavá nabídka od Bruslařů. Jakub Matušík si vzal čas na rozmyšlenou, a nakonec se rozhodl protáhnout si hostování v Kotlině minimálně o další sezonu.

Podle slov manažera HC Tábor Miroslava Voleny se v současnosti pracuje na příchodu některých nových hráčů, ale potvrdit jejich příchod v tomto období ještě nelze.              

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát nejlepším juniorem Česka

  Ne 05.05. |

  Odchovanec táborského hokeje Dominik Pavlát sehrál na galavečeru českého hokeje jednu z hlavních rolí. Talentovaný brankář, který působí v organizaci chomutovských Pirátů, převzal ocenění pro nejlepšího tuzemského juniora v sezoně 2018 - 2019.  

 • Vajgar právo postupu nevyválčil

  So 06.04. |

  Další jihočeský tým do druhé ligy minimálně v nadcházející sezoně nepřibyde. Jindřichohradecký Vajgar v sobotu podlehl soupeři z Českého Těšína doma 3:4 a nenapravil tak porážku 2:5 z prvního duelu. právo postupu tak vybojoval jeho přemožitel; otázkou zůstává, zda ho využije. Ve druhé sérii slaví postup do republikové soutěže Nová Paka, která rozesmutnila soupeře z Loun.  

 • Dorostenci vezou od Sázavy (jen) bod

  Pá 22.02. |

  Ve čtvrtečním utkání dorostenecké extraligy podlehli táborští mladíci ve Žďáru nad Sázavou poslednímu týmu tabulky 3:4. Ze závěrečných nájezdů ale vytěžili bod. V sobotu od 14.30 hodin hostí kohouti o prvenství bojující Havlíčkův Brod. 

  Více...
 • ŽIhadla hrát druhou ligu nebudou (?)

  Čt 21.02. |

  Z mapy druholigových mužstev pro nacházející mistrovský ročník téměř s určitostí zmizí Moravské Budějovice. Důvod? Majitel klubu Zdeněk Stojánek prodal licenci do jiného města. Pravděpdobně se jedná o Znojmo, které by mělo končit v mezináordní EBEL ligy a vrátit se do českých hokejových vod.

  Více...
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
Starší aktuality