Tým HC Tábor nadále povede Arpád Györi, útočníka Jakuba Matušíka ale zpět neuvítá

30.04.2019 22:06, autor: Pavel Šácha

Na táborském zimním stadionu se ve čtvrtek v podvečer sejde základ táborského mužstva, které v úvodu příštího týdne oficiálně vyrukuje do letní přípravy před sezonou 2019 – 2020.

Tým HC Tábor nadále povede Arpád Györi, útočníka Jakuba Matušíka ale zpět neuvítá


Do nepopulárního letního období i nového ročníku třetí nejvyšší soutěže vstoupí táborský tým pod taktovkou dosavadních trenérů, tedy hlavního kouče Arpáda Györiho a asistenta Miloslava Čecha. O scénáři přípravy i aktuální situaci v týmu budeme informovat se začátkem tréninkového období.

Jisté je, že trenéři nemohou počítat se službami dlouholetého kapitána mužstva a tahouna ofenzivních řad Jakuba Matušíka. Jednatřicetiletý centr odešel už v prosinci loňského roku hostovat do Havlíčkova Brodu a čekalo se, jak se bude jeho situace vyvíjet po skončení sezony. Sám hráč původně avizoval svůj možný návrat do táborského dresu, pak mu ale na stole přistála nová a lákavá nabídka od Bruslařů. Jakub Matušík si vzal čas na rozmyšlenou, a nakonec se rozhodl protáhnout si hostování v Kotlině minimálně o další sezonu.

Podle slov manažera HC Tábor Miroslava Voleny se v současnosti pracuje na příchodu některých nových hráčů, ale potvrdit jejich příchod v tomto období ještě nelze.              

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality