Turnaj mladých nadějí: Domácímu týmu uteklo zlato jen o skóre, slavili Střelci

01.04.2019 21:19, autor: Pavel Šácha

Táborský zimní stadion definitivně uzavřel letošní sezonu. Poslední významnou akcí na jeho ledě se stal víkendový osmý ročník Turnaje mladých nadějí určený hráčům ročníku 2009 a mladším.

Turnaj mladých nadějí: Domácímu týmu uteklo zlato jen o skóre, slavili Střelci


Organizátoři z táborské přípravky A přivítali u Jordánu mužstva z Jindřichova Hradce, Příbrami, Žebráku, Kolína a Kralup nad Vltavou. Ta si to společně s hostitelským týmem HC Tábor rozdala systémem každý s každým na 2 x 15 minut čistého času.
Mladí táborští hokejisté prošli turnajem bez jediné porážky a
po zahajovací remíze s hradeckými Střelci postupně zdolali Příbram, Kolín, Kralupy a Žebrák. Bohužel pro ně se stejnou bilancí pyšnili i zmiňovaní Střelci, a protože je po skončení turnaje zdobilo lepší skóre, stěhovala se vítězná trofej do Jindřichova Hradce. Domácím nadějím přibyly do sbírky úspěchů stříbrné medaile, třetí skončili kozlové z Kolína.

Předání cen se při závěrečném ceremoniálu ujali starosta Tábora Štěpán Pavlík, místostarostka Olga Bastlová a šéftrenér mládeže HC Tábor Štěpán Kadilák.

Pečeť na povedená turnajová klání vtiskl za organizátory Petr Susko. „Chtěli bychom poděkovat městu, klubu, sponzorům, trenérům, všem rodičům a samozřejmě i týmům, které se našeho turnaje zúčastnily. Věřím, že si to v Táboře všichni užili,“ poznamenal po skončení Turnaje mladých nadějí.                

VÝSLEDKY


Střelci Jindřichův Hradec – HC Tábor 2:2

Branky Tábora: Čaněk, Severa.

HC Tábor – HC Příbram 5:1

Branky Tábora: Fabišík 2, Matěj Susko, Švadlena, Hořejší.

HC Tábor – SC Kolín 2:1

Branky Tábora: Fabišík, Švadlena.

HK Kralupy nad Vltavou – HC Tábor 3:4

Branky Tábora: Fabišík, Severa, Čaněk, Hořejší.

HC Tábor – Spartak Žebrák 5:1

Branky Tábora: Fabišík 2, Švadlena, Janoušek, Hořejší.

Nejlepší útočník: Tadeáš Ferda (Střelci Jindřichův Hradec). Nejlepší obránce: Tereza Štemberová (Spartak Žebrák). Nejlepší brankář: Pavel Malypetr (HC Tábor).

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE: 1. Střelci Jindřichův Hradec, 2. HC Tábor, 3. SC Kolín, 4. HC Příbram, 5. Spartak Žebrák, 6. HK Kralupy nad Vltavou.


BOHATOU GALERII SNÍMKŮ TOMÁŠE DANKA NAJDETE ZDE!!!

https://tomdanko.rajce.idnes.cz/2019_-_03_-_30-31_-_Turnaj_mladych_nadeji

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Vajgar právo postupu nevyválčil

  So 06.04. |

  Další jihočeský tým do druhé ligy minimálně v nadcházející sezoně nepřibyde. Jindřichohradecký Vajgar v sobotu podlehl soupeři z Českého Těšína doma 3:4 a nenapravil tak porážku 2:5 z prvního duelu. právo postupu tak vybojoval jeho přemožitel; otázkou zůstává, zda ho využije. Ve druhé sérii slaví postup do republikové soutěže Nová Paka, která rozesmutnila soupeře z Loun.  

 • Dorostenci vezou od Sázavy (jen) bod

  Pá 22.02. |

  Ve čtvrtečním utkání dorostenecké extraligy podlehli táborští mladíci ve Žďáru nad Sázavou poslednímu týmu tabulky 3:4. Ze závěrečných nájezdů ale vytěžili bod. V sobotu od 14.30 hodin hostí kohouti o prvenství bojující Havlíčkův Brod. 

  Více...
 • ŽIhadla hrát druhou ligu nebudou (?)

  Čt 21.02. |

  Z mapy druholigových mužstev pro nacházející mistrovský ročník téměř s určitostí zmizí Moravské Budějovice. Důvod? Majitel klubu Zdeněk Stojánek prodal licenci do jiného města. Pravděpdobně se jedná o Znojmo, které by mělo končit v mezináordní EBEL ligy a vrátit se do českých hokejových vod.

  Více...
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
 • Tábor může využít Ondřeje Šulka

  St 30.01. |

  Ve zbytku letošní druholigové sezony může mužstvo HC Tábor využít služeb útočníka Ondřeje Šulka. Českobudějovický forvard ve službách SK Kadaň má do Tábora, za který už v minulé sezoně několikrát nastoupil, vyřízené střídavé starty. Stejné je to i v případě univerzála Tomáše Hajiče, který se do kádru kadaňských Trhačů přesunul v průběhu sezony právě od Jordánu.   

Starší aktuality