Táborští vyzvou v generálce na ligové boje Kobru, hraje se už od 17 hodin

06.09.2017 12:41, autor: Pavel Šácha

Mužstvo HC Tábor stojí před generálkou na mistrovské boje, které začnou už ve středu zápasem proti Pelhřimovu. Posledním soupeřem Kohoutů v přípravě se stanou v pátek hokejisté pražské Kobry. Zápas se hraje netradičně už od 17 hodin.

Táborští vyzvou v generálce na ligové boje Kobru, hraje se už od 17 hodin


Pražané by měli také v nadcházejícím ročníku patřit k tomu nejlepšímu, co třetí nejvyšší soutěž nabízí. Ve svém středu mají řadu hráčů se zkušenostmi z vyšších soutěží a ustálený kádr opepřili příchodem dalších zajímavých hokejistů. K lítosti táborských fandů se kvůli pracovním povinnostem v hlavním městě přesunul na Braník také útočník David Kellner, který v minulých sezonách odváděl skvělé služby právě týmu od Jordánu. Ve skvělé pohodě vstoupil do přípravných utkání také další Jihočech  v barvách Kobry a rovněž extáborský hráč, obránce Martin Semrád.

 Páteční soupeř táborského celku má zatím z sebou šest přípravných utkání a odnesl si z nich bilanci tři vítězství a stejného počtu porážek. Mezi letní oběti Kobry patřili i Kohouti, kteří si z Braníku odvezli prohru 4:6. Zatím poslední střetnutí sehrál pražský tým v úterý a podlehl v něm doma Buldokům z Řisut 4:5.

 Stejným nepříznivým poměrem skončilo také úterní utkání táborského mužstva s Moravskými Budějovicemi. Trenérům odkrylo určitá pozitiva v ofenzivní fázi, ale především kupu nedostatků a chyb, na jejichž odstranění musejí s hráči před středečním startem soutěže co nejrychleji a nejdůsledněji zapracovat.

 Oproti zápasu se Žihadly dozná skladba mužstva několika změn a do branky se tentokrát postaví Tomáš Klestil.     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Klestil v David servisu

  Čt 19.07. |

  Brankář Tomáš Klestil, který v posledních letech hájil barvy táborského mužstva, bude nadále působit ve třetí nejvyšší soutěži. Svou kariéru si prodlouží nedaleko od domova v barvách českobudějovického David servisu. Stejně jako pro Milana Dudáčka, který míří opačným směrem od Vltavy do služeb HC Tábor, tak bude pro devětadvacetiletého gólmana pikantní už první mistrovský duel této sezony. Ten spolu odehrají oba jihočeské celky ve středu 12. září na táborském ledě.  

 • Úsporný režim na webu HCT končí

  Pá 13.07. |

  V úterý 17. července skončí na webových stránkách HC Tábor režim dovolené a o slovo se přihlásí blížící se nová sezona 2018 – 2019. Odrazí se to v četnosti zpráv a servisních informací týkajících se mužů i klubové mládeže.  

 • ZEMŘEL PAN MIROSLAV VÍCH

  Út 15.05. |

  Po dlouhé těžké nemoci zemřel v pondělí 13. května ve věku 82 let pan Miroslav Vích, dlouholetý masér HC Tábor, vynikající a neúnavný sportovec, a do poslední chvíle i velký fanda táborského hokeje. Klub HC Tábor vyjadřuje všem pozůstalým upřímnou soustrast. Čest jeho památce!

 • Táborští mladíci ve Švýcarsku

  Čt 29.03. |

  Mladí hokejisté HC Tábor se ve středu vypravili reprezentovat klubové barvy na turnaj kategorie U15 do švýcarského Yverdonu.  Tradiční pozvání přijali od odchovance HC Tábor Jiřího Rambouska, který ve švýcarském klubu působí jako trenér.

 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

Starší aktuality