Táborští vyzvou v generálce na ligové boje Kobru, hraje se už od 17 hodin

06.09.2017 12:41, autor: Pavel Šácha

Mužstvo HC Tábor stojí před generálkou na mistrovské boje, které začnou už ve středu zápasem proti Pelhřimovu. Posledním soupeřem Kohoutů v přípravě se stanou v pátek hokejisté pražské Kobry. Zápas se hraje netradičně už od 17 hodin.

Táborští vyzvou v generálce na ligové boje Kobru, hraje se už od 17 hodin


Pražané by měli také v nadcházejícím ročníku patřit k tomu nejlepšímu, co třetí nejvyšší soutěž nabízí. Ve svém středu mají řadu hráčů se zkušenostmi z vyšších soutěží a ustálený kádr opepřili příchodem dalších zajímavých hokejistů. K lítosti táborských fandů se kvůli pracovním povinnostem v hlavním městě přesunul na Braník také útočník David Kellner, který v minulých sezonách odváděl skvělé služby právě týmu od Jordánu. Ve skvělé pohodě vstoupil do přípravných utkání také další Jihočech  v barvách Kobry a rovněž extáborský hráč, obránce Martin Semrád.

 Páteční soupeř táborského celku má zatím z sebou šest přípravných utkání a odnesl si z nich bilanci tři vítězství a stejného počtu porážek. Mezi letní oběti Kobry patřili i Kohouti, kteří si z Braníku odvezli prohru 4:6. Zatím poslední střetnutí sehrál pražský tým v úterý a podlehl v něm doma Buldokům z Řisut 4:5.

 Stejným nepříznivým poměrem skončilo také úterní utkání táborského mužstva s Moravskými Budějovicemi. Trenérům odkrylo určitá pozitiva v ofenzivní fázi, ale především kupu nedostatků a chyb, na jejichž odstranění musejí s hráči před středečním startem soutěže co nejrychleji a nejdůsledněji zapracovat.

 Oproti zápasu se Žihadly dozná skladba mužstva několika změn a do branky se tentokrát postaví Tomáš Klestil.     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • GRATULUJEME!

  Čt 16.11. |

  Právě dnes - 16. listopadu - slaví 33. narozeniny táborský odchovanec ve službách extraligové Dukly Jihlava Jakub Suchánek. Přejeme mu touto cestou hodně zdraví, spokojenosti a hokejových úspěchů. Stejně tak dnes sfouknou svíčky na narozeninovém dortu dva mladí hráči HC Tábor: David Boháč slaví 9 let, Michal Mužík 11 let. Rovněž k nim směřuje gratulace.  

 • Bohatá galerie z duelu Tábor - Klatovy

  Pá 10.11. |

  Středeční předehrávaný duel mezi táborským týmem a soupeřem z Klatov (7:3) přinesl mnoho zajímavých okamžiků. Většina z nich se k vám nyní vrací prostřednictvím bohaté nabídky snímků Tomáše Danka a Hanky Grundové, a to z ledové plochy i z hlediště. 

  Více...
 • Jiří Severa opět v modro-bílém!

  Ne 05.11. |

  Ve středečním utkání proti mužstvu z Klatov by se měl v táborském dresu představit odchovanec klubu Jiří Severa. Vytáhlý forvard, jenž si v létě vydobyl smlouvu v prvoligovém Ústí nad Labem, využije při pauze druhé nejvyšší soutěže vyřízený střídavý start do mateřského klubu. 

 • Sobotní krajské derby v obrazech

  Ne 29.10. |

  Vítězné střetnutí táborského mužstva s píseckým sousedem mapuje příliv snímků Hanky Grundové a Tomáše Danka.

  Více...
 • Fotogalerie z Pelhřimova

  Čt 26.10. |

  Před fotoaparáty Hanky Grundové
  a Tomáše Danka se neukryl ani průběh nevydařeného středečního vystoupení Kohoutů na ledě Pelhřimova. 

  Více...
Starší aktuality