Táborští vyzvou v generálce na ligové boje Kobru, hraje se už od 17 hodin

06.09.2017 12:41, autor: Pavel Šácha

Mužstvo HC Tábor stojí před generálkou na mistrovské boje, které začnou už ve středu zápasem proti Pelhřimovu. Posledním soupeřem Kohoutů v přípravě se stanou v pátek hokejisté pražské Kobry. Zápas se hraje netradičně už od 17 hodin.

Táborští vyzvou v generálce na ligové boje Kobru, hraje se už od 17 hodin


Pražané by měli také v nadcházejícím ročníku patřit k tomu nejlepšímu, co třetí nejvyšší soutěž nabízí. Ve svém středu mají řadu hráčů se zkušenostmi z vyšších soutěží a ustálený kádr opepřili příchodem dalších zajímavých hokejistů. K lítosti táborských fandů se kvůli pracovním povinnostem v hlavním městě přesunul na Braník také útočník David Kellner, který v minulých sezonách odváděl skvělé služby právě týmu od Jordánu. Ve skvělé pohodě vstoupil do přípravných utkání také další Jihočech  v barvách Kobry a rovněž extáborský hráč, obránce Martin Semrád.

 Páteční soupeř táborského celku má zatím z sebou šest přípravných utkání a odnesl si z nich bilanci tři vítězství a stejného počtu porážek. Mezi letní oběti Kobry patřili i Kohouti, kteří si z Braníku odvezli prohru 4:6. Zatím poslední střetnutí sehrál pražský tým v úterý a podlehl v něm doma Buldokům z Řisut 4:5.

 Stejným nepříznivým poměrem skončilo také úterní utkání táborského mužstva s Moravskými Budějovicemi. Trenérům odkrylo určitá pozitiva v ofenzivní fázi, ale především kupu nedostatků a chyb, na jejichž odstranění musejí s hráči před středečním startem soutěže co nejrychleji a nejdůsledněji zapracovat.

 Oproti zápasu se Žihadly dozná skladba mužstva několika změn a do branky se tentokrát postaví Tomáš Klestil.     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

 • VÝJEZD DO KLATOV

  Po 05.02. |

  Fanoušci HC Tábor pořádají autobosuový zájezd na sobotní utkání do Klatov. Čas odjezdu od zimního stadionu bude upřesněn, cena činí přibližně 150 Kč. Zájemci o místo v autobuse se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonním čísle 722 09 72 99, a to do středeční 22. hodiny. Počet volných míst je 20, výjezd se uskuteční pouze při naplnění 75% kapacity. Informace obdrží přihlášení v SMS zprávě.    

 • Hráči HC Tábor na olympiádě!

  Po 29.01. |

  V Pardubickém kraji se v tomto týdnu rozhořely boje v rámci VIII. zimních her olympiády dětí a mládeže České republiky. V barvách hokejové reprezentace Jihočeského kraje má početnou kolonii také klub HC Tábor. Její zájmy hájí na východě Čech hned šestice Kohoutů, jmenovitě Adam Eremiáš, Marek Janda, Karel Křepelka, Martin Kundrát, Jan Nevšímal a David Šrubař. Na soupisce týmu nechybějí ani extáborští Oliver Šatný (Chomutov) a Dominik Brouček (Motor ČB). A konečně v rychlobruslení bude bojovat za svůj kraj další mladý hokejista Tábora David Kupka.   

 • Výteční mladší dorostenci!

  Ne 21.01. |

  Hráči mladšího dorosteneckého výběru HC Tábor nadále sní svůj sen o ligovém prvenství a návratu mezi tuzemskou elitu. O víkendu odehráli dva další úspěšné zápasy. Doma bez výrazných starostí porazili Lanškroun 6:1 a obstáli i v důležité nedělní bitvě na ledě přímého konkurenta z Kolína, kde zvítězili 6:3.

 • VÝJEZD DO PELHŘIMOVA

  Čt 18.01. |

  Fans HC Tábor přichystali pro zájemce autobusový zájezd na utkání HC Tábor v Pelhřimově, které se hraje v sobotu 20. ledna. Jeho cena je stanovena na 100 Kč, odjezd v 16.30 hodin od táborského zimního stadionu. Přihlášky ve tvaru jméno, příjmení, počet osob posílejte na tel. 722 097 299.

Starší aktuality