Táborští vyzvou v generálce na ligové boje Kobru, hraje se už od 17 hodin

06.09.2017 12:41, autor: Pavel Šácha

Mužstvo HC Tábor stojí před generálkou na mistrovské boje, které začnou už ve středu zápasem proti Pelhřimovu. Posledním soupeřem Kohoutů v přípravě se stanou v pátek hokejisté pražské Kobry. Zápas se hraje netradičně už od 17 hodin.

Táborští vyzvou v generálce na ligové boje Kobru, hraje se už od 17 hodin


Pražané by měli také v nadcházejícím ročníku patřit k tomu nejlepšímu, co třetí nejvyšší soutěž nabízí. Ve svém středu mají řadu hráčů se zkušenostmi z vyšších soutěží a ustálený kádr opepřili příchodem dalších zajímavých hokejistů. K lítosti táborských fandů se kvůli pracovním povinnostem v hlavním městě přesunul na Braník také útočník David Kellner, který v minulých sezonách odváděl skvělé služby právě týmu od Jordánu. Ve skvělé pohodě vstoupil do přípravných utkání také další Jihočech  v barvách Kobry a rovněž extáborský hráč, obránce Martin Semrád.

 Páteční soupeř táborského celku má zatím z sebou šest přípravných utkání a odnesl si z nich bilanci tři vítězství a stejného počtu porážek. Mezi letní oběti Kobry patřili i Kohouti, kteří si z Braníku odvezli prohru 4:6. Zatím poslední střetnutí sehrál pražský tým v úterý a podlehl v něm doma Buldokům z Řisut 4:5.

 Stejným nepříznivým poměrem skončilo také úterní utkání táborského mužstva s Moravskými Budějovicemi. Trenérům odkrylo určitá pozitiva v ofenzivní fázi, ale především kupu nedostatků a chyb, na jejichž odstranění musejí s hráči před středečním startem soutěže co nejrychleji a nejdůsledněji zapracovat.

 Oproti zápasu se Žihadly dozná skladba mužstva několika změn a do branky se tentokrát postaví Tomáš Klestil.     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • B-tým hostí v neděli Strakonice

  Pá 12.01. |

  Hráči táborského B-mužstva stanou v neděli 14. ledna před velkou domácí výzvou. V dalším pokračování krajské ligy vyzvou od 18.15 hodin na souboj vedoucí tým tabulky ze Strakonic.

 • Pirát z Tábora míří vzhůru

  St 27.12. |

  Talentovaný brankář z táborské hokejové líhně Dominik Pavlát se na cestě za nejvyššími metami posunul zase o krok dál. Po několika velmi povedených startech v prvoligové Kadani a výměně Jána Laca z Chomutova do Sparty se dostalo osmnáctiletému mladíkovi velké důvěry a v "áčku“ Pirátů se ujme role dvojky za Štěpánem Lukešem. No a extraligová příležitost přichází záhy: Dominik Pavlát se postaví do branky Chomutova už při čtvrteční bitvě s Plzní.        

 • Dorostenci vyšli v pátek naprázdno

  So 16.12. |

  Dorostenecké týmy HC Tábor nebudou na své páteční nadstabové zápasy vzpomínat v dobrém. Mladší výběr doma podlehl B-týmu Pardubic 2:4, starší si přivezl dvouciferný příděl z Kadaně, kde prohrál 5:11.

 • Ve II. lize bez Mostu, tudíž i bez sestupu

  St 13.12. |

  Druholigová skupina Západ je chudší o jedno mužstvo. Své trápení v soutěži předčasně ukončil klub HC Most, který nastupoval ke svým zápasům na zimním stadionu ve Slaném. V současnosti už je znám verdikt svazové aportovně-technické komise. Celek HC Most je brán jako sestupující tým a březnové boje o záchranu v republikové soutěži se proto neuskuteční. 

  Více...
 • J. Suchánek a L. Květoň v přípravě HCT

  Út 12.12. |

  Na pondělním tréninku druholigového A-mužstva se trenérovi Tomáši Matušíkovi hlásili dva velmi zajímaví „novicové“. Zhruba osmdesátiminutovou jednotku si s týmem střihli obránce Jakub Suchánek a útočník Lukáš Květoň, dva ostřílení táborští odchovanci, kteří momentálně hájí barvy Dukly Jihlava, resp. Motoru České Budějovice. K lítosti táborských koučů i fanoušků se ovšem skutečně jednalo jen o jednu tréninkovou epizodu. Přítomnost obou mužů v zápasovém dresu Kohoutů zůstává alespoň prozatím jen vysněnou vizí…        

Starší aktuality