Táborští vyzvou v generálce na ligové boje Kobru, hraje se už od 17 hodin

06.09.2017 12:41, autor: Pavel Šácha

Mužstvo HC Tábor stojí před generálkou na mistrovské boje, které začnou už ve středu zápasem proti Pelhřimovu. Posledním soupeřem Kohoutů v přípravě se stanou v pátek hokejisté pražské Kobry. Zápas se hraje netradičně už od 17 hodin.

Táborští vyzvou v generálce na ligové boje Kobru, hraje se už od 17 hodin


Pražané by měli také v nadcházejícím ročníku patřit k tomu nejlepšímu, co třetí nejvyšší soutěž nabízí. Ve svém středu mají řadu hráčů se zkušenostmi z vyšších soutěží a ustálený kádr opepřili příchodem dalších zajímavých hokejistů. K lítosti táborských fandů se kvůli pracovním povinnostem v hlavním městě přesunul na Braník také útočník David Kellner, který v minulých sezonách odváděl skvělé služby právě týmu od Jordánu. Ve skvělé pohodě vstoupil do přípravných utkání také další Jihočech  v barvách Kobry a rovněž extáborský hráč, obránce Martin Semrád.

 Páteční soupeř táborského celku má zatím z sebou šest přípravných utkání a odnesl si z nich bilanci tři vítězství a stejného počtu porážek. Mezi letní oběti Kobry patřili i Kohouti, kteří si z Braníku odvezli prohru 4:6. Zatím poslední střetnutí sehrál pražský tým v úterý a podlehl v něm doma Buldokům z Řisut 4:5.

 Stejným nepříznivým poměrem skončilo také úterní utkání táborského mužstva s Moravskými Budějovicemi. Trenérům odkrylo určitá pozitiva v ofenzivní fázi, ale především kupu nedostatků a chyb, na jejichž odstranění musejí s hráči před středečním startem soutěže co nejrychleji a nejdůsledněji zapracovat.

 Oproti zápasu se Žihadly dozná skladba mužstva několika změn a do branky se tentokrát postaví Tomáš Klestil.     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Duel s Pelhřimovem očima fotografů

  Čt 14.09. |

  Vítězné střetnutí s Pelhřimovem nabídlo hodně zajímavých okamžiků. Řadu z nich vám již tradičně přiblíží bohatá fotogalerie Tomáše Danka a Hanky Grundové.  

  Více...
 • B-mužstvo zajíždí do Sedlčan

  Pá 08.09. |

  Hráči táborského  béčka" si to v sobotu odpoledne rozdají na sedlčanském ledě s domácím účastníkem středočeské krajské soutěže. Pro hosty představuje zápas předposlední herní test před zahájením bojů v jihočeské krajské lize.  

 • S Kobrou v pátek už od 17 hodin

  So 02.09. |

  Poslední přípravný zápas před startem nového ročníku druhé ligy sehraje mužstvo HC Tábor v pátek s pražskou Kobrou. Utkání na táborském ledě se na žádost hostujícího klubu odehraje už od 17 hodin.

 • Fotografická procházka úterním duelem

  St 30.08. |

  Na webu HC Tábor si můžete nově prohlédnout fotogalerii z úterního přípravného duelu Kohoutů s Havlíčkovým Brodem od Hanky Grundové a Tomáše Danka.

 • Bohatá fotogalerie z první přípravy

  St 16.08. |

  Hlavní panel webu a sekce Fotogalerie servíruje fanouškům snímky z úterního zahajovacího střentutí proti Kolínu.  

  Více...
Starší aktuality