Táborští hokejisté v pondělí navštívili pacienty dětského oddělení nemocnice

03.12.2018 23:11, autor: Pavel Šácha

Dětské oddělení táborské nemocnice mělo v pondělí milou návštěvu. Potěšit malé pacienty před dnem svatého Mikuláše a nadcházejícími svátky přišli i s nadílkou druholigoví hokejisté HC Tábor.

Táborští hokejisté v pondělí navštívili pacienty dětského oddělení nemocnice


Role Mikuláše se ochotně ujal Radek Pechánek, doprovodnou družinu tvořili jeho spoluhráči Jakub Matušík, Štěpán Kadilák, Jan Březina, Michal Novák a kluboví činovníci Miroslav Volena a Pavel Kratochvíl.

Pro každého pacienta dětského oddělení měla mikulášská ekipa připravený perníková adventní kalendář, perníky, další drobné sladkosti a ovoce. Zkrátka nepřišly ani právě sloužící doktorky a sestřičky.

 „Bylo to fajn. Pro nás, a myslím si, že i pro ty děti,“ prohlásil Radek Pechánek. „Rozhodně to pro ně bylo zpestření a měly radost, že jsme přišli. Ležet v nemocnici, a navíc v tomhle období určitě není příjemné. Proto jsme rádi, že jsme jim to mohli alespoň trochu oživit,“ dodal pondělní hokejový „Mikuláš“.

Dodejme, že sponzorsky se na dárcích pro děti podílely firmy Rej a Kaufland.

 

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Ondřej Kachyňa hostuje v Havířově

  Pá 07.12. |

  Obránce Ondřej Kachyňa odchází z Motoru České Budějovice na měsíční hostování do klubu AZ Residomo Havířov. Pokud by měl Havířov zájem, může být navíc hostování prodlouženo do konce ledna 2019. Táborskému týmu, kde dostával výrazný prostor ve všech herních situacích, tak mladý bek  dohledné době nepomůže.

 • Neúspěšný vstup do nadstavby

  Čt 06.12. |

  Extraligoví dorostenci HC Tábor otevřeli nadstavbové boje v nejvyšší soutěži porážkou 3:8 v Mladé Boleslavi. Následně se jim nepodařilo získat ani bonusový bod z nájezdů. Dvě branky poražených kohoutů obstaral Kundrát, zbylý zásah si připsal Vaněk. Už v sobotu od 14.30 hodin hostí táborští mladíci Duklu Jihlava. 

  Více...
 • Čertovský rej na fotkách

  Po 03.12. |

  V sekci Fotogalerie najdete snímky z letošního Čertovského reje na zimním stadionu.

  Více...
 • Dorost prohrál v Pardubicích 2:10

  So 24.11. |

  Tábortí extraligoví dorostenci podlehli v sobotu na východě Čech druhým Pardubicím vysoko 2:9. Záhy neuspěli ani v samostatných nájezdech. Branky poražených Jihočechů zaznamenali Suchan a Kundrát. 

 • Fotogalerie z Pelhřimova

  Čt 22.11. |

  Za vítězným zápasem v Pelhřimově se můžete ohlédnout prostřednictvím bohaté nabídky snímků Tomáše Danka a Hanky Grundové.

  Více...
Starší aktuality