Táborští hokejisté v pondělí navštívili pacienty dětského oddělení nemocnice

03.12.2018 23:11, autor: Pavel Šácha

Dětské oddělení táborské nemocnice mělo v pondělí milou návštěvu. Potěšit malé pacienty před dnem svatého Mikuláše a nadcházejícími svátky přišli i s nadílkou druholigoví hokejisté HC Tábor.

Táborští hokejisté v pondělí navštívili pacienty dětského oddělení nemocnice


Role Mikuláše se ochotně ujal Radek Pechánek, doprovodnou družinu tvořili jeho spoluhráči Jakub Matušík, Štěpán Kadilák, Jan Březina, Michal Novák a kluboví činovníci Miroslav Volena a Pavel Kratochvíl.

Pro každého pacienta dětského oddělení měla mikulášská ekipa připravený perníková adventní kalendář, perníky, další drobné sladkosti a ovoce. Zkrátka nepřišly ani právě sloužící doktorky a sestřičky.

 „Bylo to fajn. Pro nás, a myslím si, že i pro ty děti,“ prohlásil Radek Pechánek. „Rozhodně to pro ně bylo zpestření a měly radost, že jsme přišli. Ležet v nemocnici, a navíc v tomhle období určitě není příjemné. Proto jsme rádi, že jsme jim to mohli alespoň trochu oživit,“ dodal pondělní hokejový „Mikuláš“.

Dodejme, že sponzorsky se na dárcích pro děti podílely firmy Rej a Kaufland.

 

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
 • Tábor může využít Ondřeje Šulka

  St 30.01. |

  Ve zbytku letošní druholigové sezony může mužstvo HC Tábor využít služeb útočníka Ondřeje Šulka. Českobudějovický forvard ve službách SK Kadaň má do Tábora, za který už v minulé sezoně několikrát nastoupil, vyřízené střídavé starty. Stejné je to i v případě univerzála Tomáše Hajiče, který se do kádru kadaňských Trhačů přesunul v průběhu sezony právě od Jordánu.   

 • Čtvrteční zápasy skupin Jih a Východ

  Čt 03.01. |

  Zápasy 29. kola: David Servis České Budějovice – Žďár nad Sázavou 5:6, Písek – Havlíčkův Brod 3:4 po prodloužení, Pelhřimov – Moravské Budějovice 3:4, Valašské Meziříčí – Opava 6:4, Šumperk – Hodonín 1:6.                        

 • David Blažek v univerzitní reprezentaci

  Pá 28.12. |

  Kapitán druholigového týmu Tábora David Blažek hájil v pátek 28. prosince barvy Univerzitního výběru České republiky, který se připravuje na březnovou univerziádu v ruském Krasnojarsku. V duelu na ledě Písku se mohl se svými spoluhráči radovat z hladké výhry v poměru 7:2.

 • Anna Kotounová zbrojí s reprezentací na MS

  Čt 27.12. |

  Obránkyně táborského juniorského týmu Anna Kotounová nechybí v sestavě české reprezentace do 18 let, které vrcholí příprava na lednové mistrovství světa v Japonsku. V jihlavském přípravném duelu s týmem Washington Pride plnila již zkušená reprezentantka roli asistentky kapitánky.             

Starší aktuality