Táborští hokejisté oficiálně odstartovali přípravu na novou druholigovou sezonu

06.05.2019 21:09, autor: Pavel Šácha

Po zahajovacím setkání z minulého týdne otevřeli táborští hokejisté v pondělí plány letní přípravy na druholigovou sezonu 2019 – 2020.

Táborští hokejisté oficiálně odstartovali přípravu na novou druholigovou sezonu


Hráči (včetně "hosta" Jakuba Suchánka, který se nově upsal Motoru) absolvovali hned na úvod vstupní testy, které určily jejich startovní čáru pro dalších osm týdnů přípravy. Její program se výrazně neliší od toho loňského. Kohouti budou trénovat čtyřikrát v týdnu hodinu a půl, pátky pak budou využívat individuálně. Někteří hráči mají individuální plán, jiní se budou scházet ke společné přípravě, samozřejmě s ohledem na pracovní či studijní povinnosti. Dějištěm tréninkových jednotek bude převážně posilovna, hřiště u ZŠ Zborovská a plocha zimního stadionu.
 „Využijeme také osvědčené crossfitové tréninky v tělocvičně Work Gym Team na Náchodském sídlišti,“ doplnil informaci trenér druholigového týmu HC Tábor Arpád Györi.

 Na aktuálním seznamu jsou tito hráči: David Novák, Michal Novák – Petr Bouška, Václav Beran, Kamil Černý, Marek Duben, Marcel Dvořák, Martin Havran, David Košař, Jakub Pípal, Jan Raiterman, Josef Růžek – Jan Březina, Jakub Drda, Radim Heřman, Štěpán Kadilák, Radek Pechánek, Lukáš Prášek, Radek Seidl, Patrik Zayml.

Současná soupiska se samozřejmě postupně dočká rozšíření o další hráče. „Někteří z nich by se mohli objevit ještě na suchu, jiní se zapojí v srpnu do přípravy na ledě,“ prohlásil Arpád Györi.

Dodejme, že letní přípravu odstartovaly i mládežnické výběry táborského klubu. Těm se budeme věnovat v příštích dnech.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Lukáš Sladkovský míří do Anglie

  Čt 11.07. |

  Útočník Lukáš Sladkovský, který v uplynulé druholigové sezoně hájil i barvy HC Tábor, se o místo v kádru prvoligové Slavie, se kterou trénoval, rvát nebude. Podle serveru hokej.cz zamíří jeho budoucí kroky do Anglie, kde bude hájit barvy týmu Raiders IHC Romford.  

 • Golden Dragon najde azyl ve Slaném

  Po 17.06. |

  Za konfrontací s čínským hokejem nebudou táborští hokejisté jezdit do původně avizovaného Berouna, ale do Slaného. Právě tam by měli reprezentanti týmu Golden Dragon hrát své domácí zápasy, přičemž trénovat budou na kladenském zimním stadionu. 

 • Druhá liga pětikolově?

  St 12.06. |

  Ve čtvrtek se zřejmě definitivně rozhodne o konečné podobě druhé hokejové ligy v ročníku 2019 - 2020. Ještě předtím se objevil námět na zvýšení počtu plánovaných zápasů základní části, který většina klubů podporuje. Dostavila se také žádost Kolína o přeřazení do skupiny Sever. Jak bude nakonec soutěž vypadat?

  Více...
 • B-tým se nepřihlásil do krajské ligy

  Po 27.05. |

  Mezi přihlášenými týmy do nového ročníku krajské ligy mužů (zatím) chybí B-mužstvo HC Tábor. Podle slov člena správní rady Miroslava Voleny ovšem padne definitivní verdikt na zasedání správní rady klubu v příštím týdnu.  

 • Dominik Pavlát nejlepším juniorem Česka

  Ne 05.05. |

  Odchovanec táborského hokeje Dominik Pavlát sehrál na galavečeru českého hokeje jednu z hlavních rolí. Talentovaný brankář, který působí v organizaci chomutovských Pirátů, převzal ocenění pro nejlepšího tuzemského juniora v sezoně 2018 - 2019.  

Starší aktuality