Táborští hokejisté oficiálně odstartovali přípravu na novou druholigovou sezonu

06.05.2019 21:09, autor: Pavel Šácha

Po zahajovacím setkání z minulého týdne otevřeli táborští hokejisté v pondělí plány letní přípravy na druholigovou sezonu 2019 – 2020.

Táborští hokejisté oficiálně odstartovali přípravu na novou druholigovou sezonu


Hráči (včetně "hosta" Jakuba Suchánka, který se nově upsal Motoru) absolvovali hned na úvod vstupní testy, které určily jejich startovní čáru pro dalších osm týdnů přípravy. Její program se výrazně neliší od toho loňského. Kohouti budou trénovat čtyřikrát v týdnu hodinu a půl, pátky pak budou využívat individuálně. Někteří hráči mají individuální plán, jiní se budou scházet ke společné přípravě, samozřejmě s ohledem na pracovní či studijní povinnosti. Dějištěm tréninkových jednotek bude převážně posilovna, hřiště u ZŠ Zborovská a plocha zimního stadionu.
 „Využijeme také osvědčené crossfitové tréninky v tělocvičně Work Gym Team na Náchodském sídlišti,“ doplnil informaci trenér druholigového týmu HC Tábor Arpád Györi.

 Na aktuálním seznamu jsou tito hráči: David Novák, Michal Novák – Petr Bouška, Václav Beran, Kamil Černý, Marek Duben, Marcel Dvořák, Martin Havran, David Košař, Jakub Pípal, Jan Raiterman, Josef Růžek – Jan Březina, Jakub Drda, Radim Heřman, Štěpán Kadilák, Radek Pechánek, Lukáš Prášek, Radek Seidl, Patrik Zayml.

Současná soupiska se samozřejmě postupně dočká rozšíření o další hráče. „Někteří z nich by se mohli objevit ještě na suchu, jiní se zapojí v srpnu do přípravy na ledě,“ prohlásil Arpád Györi.

Dodejme, že letní přípravu odstartovaly i mládežnické výběry táborského klubu. Těm se budeme věnovat v příštích dnech.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality