Táborský B-tým hrát krajskou ligu nebude, hlavním důvodem je nedostatek hráčů

06.06.2019 17:52, autor: Pavel Šácha

Nadcházející ročník krajské ligy mužů se po dlouhých letech obejde bez účasti táborského týmu. Klub HC Tábor se rozhodl nepodat přihlášku do soutěže, která po minulém týdnu nabrala konkrétní podobu a potvrdila počet dvanácti účastníků, ovšem už bez účasti táborského B-mužstva.

Táborský B-tým hrát krajskou ligu nebude, hlavním důvodem je nedostatek hráčů

Ústředním důvodem k nereflektování účasti v krajské lize je především nedostatek hráčů.
 „Je to tak, lidí je málo,“ potvrdil Štěpán Kadilák, člen správní rady a dosavadní kouč B-týmu. „Abychom začali sezonu se třinácti až čtrnácti hráči, to nemá význam, nemluvě o tom, jak bychom se vůbec scházeli na trénincích. Hráči mají své pracovní povinnosti, přijdou samozřejmě zranění, a najednou bychom neměli s kým hrát. Bylo lepší udělat to rozhodnutí teď, než abychom pak měli problémy v průběhu sezony a hrozila nějaká ostuda,“ doplnil Štěpán Kadilák.

 Dodejme, že v krajské lize bude nově působit Pelhřimov. Na poslední chvíli se odhlásila Telč, ale dvanáctku doplnily Božetice, které se mezi Jihočechy vracejí ze středočeské soutěže.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

 • ANKETA NA WEBU

  Út 06.08. |

  Ve spodní části titulní strany tohoto webu najdete novou anketu na téma přípravy druholigového A-týmu. Týká se jeho předsezónních zápasových vystoupení.

 • Lukáš Sladkovský míří do Anglie

  Čt 11.07. |

  Útočník Lukáš Sladkovský, který v uplynulé druholigové sezoně hájil i barvy HC Tábor, se o místo v kádru prvoligové Slavie, se kterou trénoval, rvát nebude. Podle serveru hokej.cz zamíří jeho budoucí kroky do Anglie, kde bude hájit barvy týmu Raiders IHC Romford.  

 • Golden Dragon najde azyl ve Slaném

  Po 17.06. |

  Za konfrontací s čínským hokejem nebudou táborští hokejisté jezdit do původně avizovaného Berouna, ale do Slaného. Právě tam by měli reprezentanti týmu Golden Dragon hrát své domácí zápasy, přičemž trénovat budou na kladenském zimním stadionu. 

 • Druhá liga pětikolově?

  St 12.06. |

  Ve čtvrtek se zřejmě definitivně rozhodne o konečné podobě druhé hokejové ligy v ročníku 2019 - 2020. Ještě předtím se objevil námět na zvýšení počtu plánovaných zápasů základní části, který většina klubů podporuje. Dostavila se také žádost Kolína o přeřazení do skupiny Sever. Jak bude nakonec soutěž vypadat?

  Více...
Starší aktuality