Táborský B-tým hrát krajskou ligu nebude, hlavním důvodem je nedostatek hráčů

06.06.2019 17:52, autor: Pavel Šácha

Nadcházející ročník krajské ligy mužů se po dlouhých letech obejde bez účasti táborského týmu. Klub HC Tábor se rozhodl nepodat přihlášku do soutěže, která po minulém týdnu nabrala konkrétní podobu a potvrdila počet dvanácti účastníků, ovšem už bez účasti táborského B-mužstva.

Táborský B-tým hrát krajskou ligu nebude, hlavním důvodem je nedostatek hráčů

Ústředním důvodem k nereflektování účasti v krajské lize je především nedostatek hráčů.
 „Je to tak, lidí je málo,“ potvrdil Štěpán Kadilák, člen správní rady a dosavadní kouč B-týmu. „Abychom začali sezonu se třinácti až čtrnácti hráči, to nemá význam, nemluvě o tom, jak bychom se vůbec scházeli na trénincích. Hráči mají své pracovní povinnosti, přijdou samozřejmě zranění, a najednou bychom neměli s kým hrát. Bylo lepší udělat to rozhodnutí teď, než abychom pak měli problémy v průběhu sezony a hrozila nějaká ostuda,“ doplnil Štěpán Kadilák.

 Dodejme, že v krajské lize bude nově působit Pelhřimov. Na poslední chvíli se odhlásila Telč, ale dvanáctku doplnily Božetice, které se mezi Jihočechy vracejí ze středočeské soutěže.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality