Táborské mužstvo se chystá naladit formu na ligové boje v devíti přípravných testech

14.06.2019 12:49, autor: Pavel Šácha

Devět zápasových prověrek čeká na táborské kohouty ještě předtím, než vyrukují do bojů v nové sezoně druhé hokejové ligy.

Táborské mužstvo se chystá naladit formu na ligové boje v devíti přípravných testech


Na led se mužstvo vedené Arpádem Györim a jeho asistentem Miloslavem Čechem poprvé podívá ve středu 31. července. O osm dní později nastoupí k úvodní zápasové partii, ve které si ro rozdá s extraligovou juniorkou Motoru České Budějovice. V dalších týdnech odehrají Táborští osm utkání se čtyřmi soupeři z Moravských Budějovic, Havlíčkova Brodu, Příbrami a Klatov.
 Hracími dny v přípravě budou úterý a čtvrtek, jen generálka proti Klatovům se uskuteční v pátek 6. září od 18 hodin na táborském ledě.   

PROGRAM PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ:

Čtvrtek 8. srpna (18): Tábor – Motor České Budějovice jun.
Úterý 13. srpna (18): Tábor – Moravské Budějovice.
Čtvrtek 15. srpna (18): Havlíčkův Brod – Tábor.
Úterý 20. srpna (18, Znojmo): Moravské Budějovice – Tábor.
Čtvrtek 22. srpna (18.30): Tábor – Příbram.
Úterý 27. srpna (18): Tábor – Havlíčkův Brod.
Čtvrtek 29. srpna (18): Klatovy – Tábor.
Úterý 3. září (18.30): Příbram – Tábor.
Pátek 6. září (18): Tábor – Klatovy.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Lukáš Sladkovský míří do Anglie

  Čt 11.07. |

  Útočník Lukáš Sladkovský, který v uplynulé druholigové sezoně hájil i barvy HC Tábor, se o místo v kádru prvoligové Slavie, se kterou trénoval, rvát nebude. Podle serveru hokej.cz zamíří jeho budoucí kroky do Anglie, kde bude hájit barvy týmu Raiders IHC Romford.  

 • Golden Dragon najde azyl ve Slaném

  Po 17.06. |

  Za konfrontací s čínským hokejem nebudou táborští hokejisté jezdit do původně avizovaného Berouna, ale do Slaného. Právě tam by měli reprezentanti týmu Golden Dragon hrát své domácí zápasy, přičemž trénovat budou na kladenském zimním stadionu. 

 • Druhá liga pětikolově?

  St 12.06. |

  Ve čtvrtek se zřejmě definitivně rozhodne o konečné podobě druhé hokejové ligy v ročníku 2019 - 2020. Ještě předtím se objevil námět na zvýšení počtu plánovaných zápasů základní části, který většina klubů podporuje. Dostavila se také žádost Kolína o přeřazení do skupiny Sever. Jak bude nakonec soutěž vypadat?

  Více...
 • B-tým se nepřihlásil do krajské ligy

  Po 27.05. |

  Mezi přihlášenými týmy do nového ročníku krajské ligy mužů (zatím) chybí B-mužstvo HC Tábor. Podle slov člena správní rady Miroslava Voleny ovšem padne definitivní verdikt na zasedání správní rady klubu v příštím týdnu.  

 • Dominik Pavlát nejlepším juniorem Česka

  Ne 05.05. |

  Odchovanec táborského hokeje Dominik Pavlát sehrál na galavečeru českého hokeje jednu z hlavních rolí. Talentovaný brankář, který působí v organizaci chomutovských Pirátů, převzal ocenění pro nejlepšího tuzemského juniora v sezoně 2018 - 2019.  

Starší aktuality