Táborské mužstvo opustil Kryštof Hrala, do Chance ligy se přesunul Tomáš Hajič

28.12.2018 22:33, autor: Pavel Šácha

Do bojů v novém kalendářním roce vstoupí táborské mužstvo po velmi ostrém tréninkovém bloku, a také bez dvou členů dosavadního kádru.

Táborské mužstvo opustil Kryštof Hrala, do Chance ligy se přesunul Tomáš Hajič


Dres táborského týmu už ve zbytku sezony neoblékne útočník Kryštof Hrala. Rtuťovitý forvard absentoval už v posledním vítězném střetnutí na ledě Nového Jičína. Před ním se nedostavil na trénink a táborským koučům „smskou“ oznámil, že má v úmyslu odejít do Znojma. K tomuto kroku potřeboval souhlas klubu HC Tábor, kde hostoval z pražské Sparty (na rozdíl od kmenových hráčů klubu, kteří při přesunu jinam souhlas mít nemusejí). Ten později navzdory nestandardní formě komunikace dostal a může se tedy ucházet o příležitost v organizaci znojemských Orlů.

Za šancí hrát první ligu se vydal univerzál Tomáš Hajič (na snímku), jenž v táborském dresu odbojoval duel v Novém Jičíně a dokonce v něm třikrát skóroval. Nabídku adresoval do Tábora sportovní manažer a trenér předposledního týmu Chance ligy z Kadaně Petr Klíma, kde dvacetiletý hokejista coby kmenový hráč Pirátů Chomutov strávil drtivou část letní přípravy. Tomáš Hajič se tedy přesunul na sever Čech za šancí hrát vyšší soutěž, avšak s tím, že má z Kadaně vyřízené střídavé starty zpět do Tábora.        

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Čtvrteční zápasy skupin Jih a Východ

  Čt 03.01. |

  Zápasy 29. kola: David Servis České Budějovice – Žďár nad Sázavou 5:6, Písek – Havlíčkův Brod 3:4 po prodloužení, Pelhřimov – Moravské Budějovice 3:4, Valašské Meziříčí – Opava 6:4, Šumperk – Hodonín 1:6.                        

 • David Blažek v univerzitní reprezentaci

  Pá 28.12. |

  Kapitán druholigového týmu Tábora David Blažek hájil v pátek 28. prosince barvy Univerzitního výběru České republiky, který se připravuje na březnovou univerziádu v ruském Krasnojarsku. V duelu na ledě Písku se mohl se svými spoluhráči radovat z hladké výhry v poměru 7:2.

 • Anna Kotounová zbrojí s reprezentací na MS

  Čt 27.12. |

  Obránkyně táborského juniorského týmu Anna Kotounová nechybí v sestavě české reprezentace do 18 let, které vrcholí příprava na lednové mistrovství světa v Japonsku. V jihlavském přípravném duelu s týmem Washington Pride plnila již zkušená reprezentantka roli asistentky kapitánky.             

 • Mladík Martin Kundrát pro hokej.cz

  Po 17.12. |

  Jednu z opor extraligového dorosteneckého týmu Tábora Martina Kundráta vyzpovídala redaktorka serveru hokej.cz.

  Více...
 • Vánoční dresy HCT na hokej.cz

  Pá 14.12. |

  Sobotního charitativního utkání na táborském ledě si všiml také server hokej.cz

  Více...
Starší aktuality