Táborské mužstvo opustil Kryštof Hrala, do Chance ligy se přesunul Tomáš Hajič

28.12.2018 22:33, autor: Pavel Šácha

Do bojů v novém kalendářním roce vstoupí táborské mužstvo po velmi ostrém tréninkovém bloku, a také bez dvou členů dosavadního kádru.

Táborské mužstvo opustil Kryštof Hrala, do Chance ligy se přesunul Tomáš Hajič


Dres táborského týmu už ve zbytku sezony neoblékne útočník Kryštof Hrala. Rtuťovitý forvard absentoval už v posledním vítězném střetnutí na ledě Nového Jičína. Před ním se nedostavil na trénink a táborským koučům „smskou“ oznámil, že má v úmyslu odejít do Znojma. K tomuto kroku potřeboval souhlas klubu HC Tábor, kde hostoval z pražské Sparty (na rozdíl od kmenových hráčů klubu, kteří při přesunu jinam souhlas mít nemusejí). Ten později navzdory nestandardní formě komunikace dostal a může se tedy ucházet o příležitost v organizaci znojemských Orlů.

Za šancí hrát první ligu se vydal univerzál Tomáš Hajič (na snímku), jenž v táborském dresu odbojoval duel v Novém Jičíně a dokonce v něm třikrát skóroval. Nabídku adresoval do Tábora sportovní manažer a trenér předposledního týmu Chance ligy z Kadaně Petr Klíma, kde dvacetiletý hokejista coby kmenový hráč Pirátů Chomutov strávil drtivou část letní přípravy. Tomáš Hajič se tedy přesunul na sever Čech za šancí hrát vyšší soutěž, avšak s tím, že má z Kadaně vyřízené střídavé starty zpět do Tábora.        

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dorostenci vezou od Sázavy (jen) bod

  Pá 22.02. |

  Ve čtvrtečním utkání dorostenecké extraligy podlehli táborští mladíci ve Žďáru nad Sázavou poslednímu týmu tabulky 3:4. Ze závěrečných nájezdů ale vytěžili bod. V sobotu od 14.30 hodin hostí kohouti o prvenství bojující Havlíčkův Brod. 

  Více...
 • ŽIhadla hrát druhou ligu nebudou (?)

  Čt 21.02. |

  Z mapy druholigových mužstev pro nacházející mistrovský ročník téměř s určitostí zmizí Moravské Budějovice. Důvod? Majitel klubu Zdeněk Stojánek prodal licenci do jiného města. Pravděpdobně se jedná o Znojmo, které by mělo končit v mezináordní EBEL ligy a vrátit se do českých hokejových vod.

  Více...
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
 • Tábor může využít Ondřeje Šulka

  St 30.01. |

  Ve zbytku letošní druholigové sezony může mužstvo HC Tábor využít služeb útočníka Ondřeje Šulka. Českobudějovický forvard ve službách SK Kadaň má do Tábora, za který už v minulé sezoně několikrát nastoupil, vyřízené střídavé starty. Stejné je to i v případě univerzála Tomáše Hajiče, který se do kádru kadaňských Trhačů přesunul v průběhu sezony právě od Jordánu.   

 • Čtvrteční zápasy skupin Jih a Východ

  Čt 03.01. |

  Zápasy 29. kola: David Servis České Budějovice – Žďár nad Sázavou 5:6, Písek – Havlíčkův Brod 3:4 po prodloužení, Pelhřimov – Moravské Budějovice 3:4, Valašské Meziříčí – Opava 6:4, Šumperk – Hodonín 1:6.                        

Starší aktuality