Táborská ofenzíva vítá novou posilu, k Jordánu přišel ze Slavie David Matějka

13.08.2019 00:07, autor: Pavel Šácha

Na soupisce táborského druholigového týmu se objevilo nové jméno, a to v ofenzivních řadách. Trenérovi Arpádu Györimu se na pondělním tréninku hlásil útočník David Matějka, který vyrůstal na jihu Čech, ale od sezony 2014 – 2015 hájí barvy pražské Slavie.

Táborská ofenzíva vítá novou posilu, k Jordánu přišel ze Slavie David Matějka

David Matějka ještě v dresu Písku v utkání s HC Tábor. Foto: Tomáš Danko

Jedenadvacetiletý útočník patří do širšího kádru prvoligového A-mužstva, ale při první selekci kádru se do aktuálních plánů trenérů nevešel. V předchozích sezonách si tento akademický reprezentant připsal za hlavní tým sešívaných 19 startů ve druhé nejvyšší soutěži. V uplynulém ročníku nastupoval také ve druhé lize. Dva zápasy odehrál akademický reprezentant za pražskou Kobru (1+0), pětadvacet startů nasbíral v píseckém dresu (4+15).
 Nyní už se David Matějka připravuje na novou jihočeskou misi a měl by nastoupit už v úterý proti Moravským Budějovicím.

Na pondělním tréninku kohoutů nechyběl ani již dříve avizovaný novic Štěpán Štěpánek. Prozatím mu kříží hokejové plány pracovní povinnosti, ale jeho zájem hrát u Jordánu trvá. Jak se situace kolem možného působení tohoto forvarda v Táboře vyvine, to se ukáže v nejbližších týdnech.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

 • ANKETA NA WEBU

  Út 06.08. |

  Ve spodní části titulní strany tohoto webu najdete novou anketu na téma přípravy druholigového A-týmu. Týká se jeho předsezónních zápasových vystoupení.

 • Lukáš Sladkovský míří do Anglie

  Čt 11.07. |

  Útočník Lukáš Sladkovský, který v uplynulé druholigové sezoně hájil i barvy HC Tábor, se o místo v kádru prvoligové Slavie, se kterou trénoval, rvát nebude. Podle serveru hokej.cz zamíří jeho budoucí kroky do Anglie, kde bude hájit barvy týmu Raiders IHC Romford.  

 • Golden Dragon najde azyl ve Slaném

  Po 17.06. |

  Za konfrontací s čínským hokejem nebudou táborští hokejisté jezdit do původně avizovaného Berouna, ale do Slaného. Právě tam by měli reprezentanti týmu Golden Dragon hrát své domácí zápasy, přičemž trénovat budou na kladenském zimním stadionu. 

Starší aktuality