STARŠÍ DOROSTENCI: Šestibodový víkend k posunu mezi ligovou elitu nestačil

30.11.2014 16:55, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr HC Tábor si ani v tomto soutěžním ročníku v elitní ligové skupině nezahraje. O tomto víkendu sice získal potřených šest bodů, páteční výhra Žďáru nad Sázavou s Kolínem ovšem znamenala konec nadějí. K posunu na kýženou čtvrtou příčku nakonec chyběl svěřencům Štěpána Kadiláka a Jindřicha Čeřenského jediný bod…

STARŠÍ DOROSTENCI: Šestibodový víkend k posunu mezi ligovou elitu nestačil

HC Příbram - HC Tábor

2:6 (0:0, 1:3, 1:3)

Pátek, 28.11.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Zayml (Václav Prchal), Martin Novák (Kadilák, jansa), Václav Prchal (Vojtěch Prchal, Trepka), Václav Prchal (Zayml), Jansa (Raiterman). Veřtát (Hubáček).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: R. Novák – Hošek, Růžek, Raiterman, Skalický, Hubáček, Trepka – Zayml, Václav Prchal, Vojtěch Prchal, Jansa, Kadilák, Jelínek, Veřtát, Šimánek, Martin Novák, Buriánek.

HC Tábor - HC Chrudim

6:2 (2:0, 3:1, 1:1)

Neděle, 30.11.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Vojtěch Prchal (Zayml, Hošek), Václav Prchal (Jansa), Jansa, Jelínek (Jansa), Vojtěch Prchal (Zayml), Vojtěch Prchal (Zayml).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: R. Novák – Hošek, Růžek, Raiterman, Skalický, Hubáček, Buriánek – Zayml, Václav Prchal, Vojtěch Prchal - Jansa, Kadilák, Jelínek - Veřtát, Šimánek.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Na maximální zisk nám stačilo odehrát dva průměrné zápasy. Bohužel nám nakonec o bod unikla finálová skupina, což je samozřejmě velká škoda. Prohráli jsme si to už v předchozích zápasech.“

 Dodejme, že po skončení emotivního a tvrdého duelu s Chrudimí vyfasovali hosté za excesy při podávání rukou vyfasovali dva tresty ve hře.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

Starší aktuality