STARŠÍ DOROST: Táborští vyšli na úvod novoročních bojů s favority naprázdno

10.01.2017 23:02, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr má za sebou náročný, a bohužel i neúspěšný víkend. V pátečním střetnutí ligové nadstavby proti Třemošné se natahoval po bodovém zisku, ale nakonec se musel smířit s těsnou porážkou. V závěru utkání navíc vzplály emoce zapříčiněné některými verdikty rozhodčích. Nedělní program zavedl mladé Kohouty na led ústředního favorita celé soutěže do Žďáru nad Sázavou. Ten bezezbytku potvrdil svou sílu, o čemž svědčí konečný výsledek.

STARŠÍ DOROST: Táborští vyšli na úvod novoročních bojů s favority naprázdno

HC Tábor - HC Meteor Třemošná

1:2 (0:0, 1:0, 0:2)

Pátek, 6.1.2017 15:15 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Kratochvíl (Bouška).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Klestil) – Duda, Drhovský, Bouška, Čada, Jelínek, Šedivý - Zavadil, Škoda, Himpan, Harazin, Adamec, Kratochvíl, Knobloch, Petřík, Chocholoušek, Malý.

Žďár nad Sázavou - HC Tábor

6:0 (1:0, 4:0, 1:0)

Neděle, 8.1.2017 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: -

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil (Lekeš) – Tesař, Bouška, Duda, Drhovský, Jelínek - Zavadil, Harazin, Kratochvíl, Čada, Adamec, Malý, Barták, Komma, Šedivý.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání s Třemošnou: „Na to, jak jsme během přestávky trénovali a jakou máme marodku se s tím .kluci poprali velice solidně. Dostali jsme se do vedení, ale to jsme bohužel ve třetí třetině ztratili. K rozhodčím se nikdy nevyjadřuji, ale tentokrát musím udělat výjimku, protože to bylo jedním slovem hrozné. V závěru výrazně zaúřadovali a připravili nás o možnost zaútočit alespoň na bod, který bychom si zasloužili. Proti tak silnému soupeři by pro nás byl úspěchem.“ Po utkání ve Žďáru nad Sázavou: „Zápas jsme odehráli v ještě výrazněji oslabeném složení a na lepší výsledek jsme asi pomýšlet nemohli. Na druhé straně musím říct, že se s tím mužstvo vypořádalo solidně, až na druhou třetinu, kdy jsme vyrobili zbytečné chyby.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
Starší aktuality