STARŠÍ DOROST: Táborští vyšli na úvod novoročních bojů s favority naprázdno

10.01.2017 23:02, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr má za sebou náročný, a bohužel i neúspěšný víkend. V pátečním střetnutí ligové nadstavby proti Třemošné se natahoval po bodovém zisku, ale nakonec se musel smířit s těsnou porážkou. V závěru utkání navíc vzplály emoce zapříčiněné některými verdikty rozhodčích. Nedělní program zavedl mladé Kohouty na led ústředního favorita celé soutěže do Žďáru nad Sázavou. Ten bezezbytku potvrdil svou sílu, o čemž svědčí konečný výsledek.

STARŠÍ DOROST: Táborští vyšli na úvod novoročních bojů s favority naprázdno

HC Tábor - HC Meteor Třemošná

1:2 (0:0, 1:0, 0:2)

Pátek, 6.1.2017 15:15 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Kratochvíl (Bouška).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Klestil) – Duda, Drhovský, Bouška, Čada, Jelínek, Šedivý - Zavadil, Škoda, Himpan, Harazin, Adamec, Kratochvíl, Knobloch, Petřík, Chocholoušek, Malý.

Žďár nad Sázavou - HC Tábor

6:0 (1:0, 4:0, 1:0)

Neděle, 8.1.2017 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: -

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil (Lekeš) – Tesař, Bouška, Duda, Drhovský, Jelínek - Zavadil, Harazin, Kratochvíl, Čada, Adamec, Malý, Barták, Komma, Šedivý.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání s Třemošnou: „Na to, jak jsme během přestávky trénovali a jakou máme marodku se s tím .kluci poprali velice solidně. Dostali jsme se do vedení, ale to jsme bohužel ve třetí třetině ztratili. K rozhodčím se nikdy nevyjadřuji, ale tentokrát musím udělat výjimku, protože to bylo jedním slovem hrozné. V závěru výrazně zaúřadovali a připravili nás o možnost zaútočit alespoň na bod, který bychom si zasloužili. Proti tak silnému soupeři by pro nás byl úspěchem.“ Po utkání ve Žďáru nad Sázavou: „Zápas jsme odehráli v ještě výrazněji oslabeném složení a na lepší výsledek jsme asi pomýšlet nemohli. Na druhé straně musím říct, že se s tím mužstvo vypořádalo solidně, až na druhou třetinu, kdy jsme vyrobili zbytečné chyby.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality