STARŠÍ DOROST: Táborský tým nezachytil v Třemošné začátek a bylo po naději

23.10.2017 21:35, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr klubu má za sebou další konfrontaci s favoritem „plzeňské“ ligové skupiny z Třemošné. Touha po překvapivém bodovém zisku na západě Čech ovšem uhasla ještě dřív, než se vůbec stihla rozhořet. Už v zahajovacím dějství nabrali táborští mladíci čtyřbrankové manko a bylo jasné, že se také z nedělního střetnutí vrátí s nepořízenou.

HC Meteor Třemošná - HC Tábor

8:3 (4:0, 2:0, 2:3)

Neděle, 22.10.2017 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Škrdleta, Barták (Knobloch, Škrdleta), Kratochvíl (Chocholoušek).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Bartoň) – Adamec, Šedivý, Petr Bouška, Štekr, Kotounová, Pauš, Jelínek - Harazin, Přívozník, Himpan, Bednář, Chocholoušek, Kratochvíl, Škrdleta, Barták, Malý, Knobloch.


Jindřich Čeřenský, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Už po dvou minutách hry jsme prohrávali 0:2, a když pak soupeř ještě v první třetině přidal další dva góly, bylo jasné, jak se bude zápas dál vyvíjet. Domácí byli úplně někde jinde a jasně nás přehráli. V poslední části se nám za stavu 6:0 alespoň podařilo výsledek zkorigovat. Po druhé třetině odstoupil z utkání Petr Bouška s podezřením na vnitřní krvácení do hlavy, to se ale naštěstí nepotvrdilo a vyšetření ukázalo jen pohmožděnou krční páteř.“   

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek pro Deník

  So 10.04. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek se aktuálně chystá na finále Chance ligy v barvách kladenských Rytířů. nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro Deník.

  Více...
 • Změny u žáků až od roku 2022

  Po 15.03. |

  Plánované novinky ve struktuře a fungování žákovského hokeje vejdou v platnost až od soutěžního ročníku 2022 - 2023. Rozhodl o tom výkonný výbor svazu.

  Více...
 • Svaz představil novinky u mládeže

  Čt 11.03. |

  Hokejový svaz prezentoval na čtvrteční tiskové konferenci svůj program „Český hokej 2025“, který zastřešuje řadu projektů a novinek ve fungování a struktuře mládežnického hokeje. 

  Více...
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

Starší aktuality