STARŠÍ DOROST: Táborské mužstvo trápí koncovka, také proto získalo jen polovinu bodů

10.02.2016 23:18, autor: Pavel Šácha

Svěřenci trenérů Štěpána Kadiláka a Jindřicha Čeřenského vykázali v zatím posledním nadstavbovém dvojutkání padesátiprocentní úspěšnost. Po porážce v Třemošné udolali na domácím ledě kladenskou „Pézetkou“.

HC Meteor Třemošná - HC Tábor

5:2 (0:1, 4:1, 1:0)

Pátek, 5.2.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Prášek, Jelínek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Raiterman, Hubáček, Bouška, Duda, Štekr – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Syrovátka, Škrdleta, Prášek – Harazin, Adamec, Kratochvíl.

HC Tábor - PZ Kladno

3:2 (3:1, 0:0, 0:1)

Neděle, 7.2.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Syrovátka, Jelínek, Prášek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil – Raiterman, Hubáček, Bouška, Duda, Šafář – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Syrovátka, Škrdleta, Prášek – Bednář, Masopust,. Himpan.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Do zápasu v Třemešné jsme poměrně dobře vstoupili, ale ve druhé třetině jsme polevili a doplatili na to. O lepší výsledek jsme se jednoznačně připravili obrovským množstvím neproměněných šancí. Domácí zápas s Kladnem měl podobný průběh. V první třetině jsme jasně dominovali, druhá byla špatná a v té třetí jsme se herně opět trochu zlepšili. Bohužel se v poslední době hodně trápíme s koncovkou. Přístup kluků k oběma zápasům byl ale dobrý, což nás těší.“       

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • ROZHOVOR: Jakub Matušík

  Po 09.12. |

  Oficiální web českého hokeje www.hokej.cz vyzpovídal navrátilce do táborského druholigového týmu Jakuba Matušíka, který se rozpovídal nejen o návratu mezi kohouty, ale také o soutěži, Táboře i své hokejové budoucnosti. 

  Více...
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

Starší aktuality