STARŠÍ DOROST: Táborské mužstvo trápí koncovka, také proto získalo jen polovinu bodů

10.02.2016 23:18, autor: Pavel Šácha

Svěřenci trenérů Štěpána Kadiláka a Jindřicha Čeřenského vykázali v zatím posledním nadstavbovém dvojutkání padesátiprocentní úspěšnost. Po porážce v Třemošné udolali na domácím ledě kladenskou „Pézetkou“.

HC Meteor Třemošná - HC Tábor

5:2 (0:1, 4:1, 1:0)

Pátek, 5.2.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Prášek, Jelínek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Raiterman, Hubáček, Bouška, Duda, Štekr – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Syrovátka, Škrdleta, Prášek – Harazin, Adamec, Kratochvíl.

HC Tábor - PZ Kladno

3:2 (3:1, 0:0, 0:1)

Neděle, 7.2.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Syrovátka, Jelínek, Prášek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil – Raiterman, Hubáček, Bouška, Duda, Šafář – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Syrovátka, Škrdleta, Prášek – Bednář, Masopust,. Himpan.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Do zápasu v Třemešné jsme poměrně dobře vstoupili, ale ve druhé třetině jsme polevili a doplatili na to. O lepší výsledek jsme se jednoznačně připravili obrovským množstvím neproměněných šancí. Domácí zápas s Kladnem měl podobný průběh. V první třetině jsme jasně dominovali, druhá byla špatná a v té třetí jsme se herně opět trochu zlepšili. Bohužel se v poslední době hodně trápíme s koncovkou. Přístup kluků k oběma zápasům byl ale dobrý, což nás těší.“       

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek na Hokej.cz

  St 28.04. |

  Táborský Jakub Suchánek aktuálně bojuje o extraligu s Kladnem a vyhlíží sedmý rozhodující zápas. V tom šestém utržil nepříjemný direkt od spoluhráče Zacharčuka. Nejen o tom mluví v rozhovoru pro web hokej.cz.

  Více...
 • Jakub Suchánek pro Deník

  So 10.04. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek se aktuálně chystá na finále Chance ligy v barvách kladenských Rytířů. nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro Deník.

  Více...
 • Změny u žáků až od roku 2022

  Po 15.03. |

  Plánované novinky ve struktuře a fungování žákovského hokeje vejdou v platnost až od soutěžního ročníku 2022 - 2023. Rozhodl o tom výkonný výbor svazu.

  Více...
 • Svaz představil novinky u mládeže

  Čt 11.03. |

  Hokejový svaz prezentoval na čtvrteční tiskové konferenci svůj program „Český hokej 2025“, který zastřešuje řadu projektů a novinek ve fungování a struktuře mládežnického hokeje. 

  Více...
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
Starší aktuality