STARŠÍ DOROST: Táborské mužstvo trápí koncovka, také proto získalo jen polovinu bodů

10.02.2016 23:18, autor: Pavel Šácha

Svěřenci trenérů Štěpána Kadiláka a Jindřicha Čeřenského vykázali v zatím posledním nadstavbovém dvojutkání padesátiprocentní úspěšnost. Po porážce v Třemošné udolali na domácím ledě kladenskou „Pézetkou“.

HC Meteor Třemošná - HC Tábor

5:2 (0:1, 4:1, 1:0)

Pátek, 5.2.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Prášek, Jelínek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Raiterman, Hubáček, Bouška, Duda, Štekr – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Syrovátka, Škrdleta, Prášek – Harazin, Adamec, Kratochvíl.

HC Tábor - PZ Kladno

3:2 (3:1, 0:0, 0:1)

Neděle, 7.2.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Syrovátka, Jelínek, Prášek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil – Raiterman, Hubáček, Bouška, Duda, Šafář – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Syrovátka, Škrdleta, Prášek – Bednář, Masopust,. Himpan.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Do zápasu v Třemešné jsme poměrně dobře vstoupili, ale ve druhé třetině jsme polevili a doplatili na to. O lepší výsledek jsme se jednoznačně připravili obrovským množstvím neproměněných šancí. Domácí zápas s Kladnem měl podobný průběh. V první třetině jsme jasně dominovali, druhá byla špatná a v té třetí jsme se herně opět trochu zlepšili. Bohužel se v poslední době hodně trápíme s koncovkou. Přístup kluků k oběma zápasům byl ale dobrý, což nás těší.“       

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
Starší aktuality