STARŠÍ DOROST: Střelecká divočina přinesla velké výsledkové zvraty a vítězství „Kohoutů“

12.01.2014 22:46, autor: Pavel Šácha

Na táborském ledě se hrál v neděli odpoledne zápas, při kterém se diváci baví, ale trenéři šílí. Aby také ne – domácí starší dorostenci v zápase s Velkými Popovicemi dlouho vedli, v poslední dvacetiminutovce ale povolili soupeři dvakrát strhnout vedení na jeho stranu. V závěru se karta ještě jednou obrátila; mladým „Kohoutům“ se vyplatilo bojovat až do posledních vteřin a odměnou se jim stalo konečné vítězství 8:7.

STARŠÍ DOROST: Střelecká divočina přinesla velké výsledkové zvraty a vítězství „Kohoutů“

HC Tábor - Slavoj Velké Popovice

8:7 (2:1, 2:2, 4:4)

Neděle, 12.1.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Blažek 2, Jansa 2, R. Veřtát, Kadilák, Martin Novák, Václav Prchal.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák (46. R. Novák) – Veselý, Hošek, Trepka, Růžek, Trska, Stodolovský, Štěpán – Blažek, Nehoda, R. Veřtát – Kadilák, Straka, Martin Novák – Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal.

Jindřich Čeřenský, trenér starších dorostenců HC Tábor: „Proti Velkým Popovicím jsme rozhodně nepodali dobrý výkon a znovu nás příliš nepodrželi brankáři. Na druhé straně si ceníme toho, že to kluci v závěru nezabalili a velkým úsilím dokázali strhnout vítězství na svou stranu.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

Starší aktuality