STARŠÍ DOROST: Stoprocentní víkendovou výslužku ozdobila nedělní domácí kanonáda

26.10.2014 23:47, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr HC Tábor má za sebou další nadmíru příjemný víkend. Nejprve se mu vyplatila dlouhá páteční cesta do trutnovského azylu HC Krkonoše, o dva dny později pak na domácím ledě nemilosrdně přejel soupeře z Velkých Popovic.

STARŠÍ DOROST: Stoprocentní víkendovou výslužku ozdobila nedělní domácí kanonáda

HC Krkonoše - HC Tábor

3:6 (1:1, 0:2, 2:3)

Pátek, 24.10.2014 20:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Jelínek (Raiterman), Vojtěch Prchal (Jansa), Buriánek (Kadilák), Syrovátka (Václav Prchal), Vojtěch Prchal (Syrovátka), Buriánek (Kadilák).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: R. Novák – Hošek, Růžek, Skalický, Trepka, Raiterman, Hubáček, Štěpán – Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Buriánek, Kadilák, Jelínek – Veřtát, Syrovátka, Martin Novák – Šimánek.

HC Tábor - Slavoj Velké Popovice

12:2 (8:0, 1:1, 3:1)

Neděle, 26.10.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Buriánek (Kadilák), Kadilák (Buriánek), Vojtěch Prchal (Václav Prchal), Skalický (Kadilák), Jansa (Václav Prchal, Vojtěch Prchal), Jelínek (Raiterman), Šimánek (Syrovátka), Jelínek (Kadilák), Buriánek), Martin Novák (Veřtát), Václav Prchal (Vojtěch Prchal), Martin Novák (Kadilák), Jansa (Václav Prchal).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák – Hošek, Růžek, Skalický, Trepka, Raiterman, Hubáček, Štěpán – Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Buriánek, Kadilák, Jelínek – Veřtát, Syrovátka, Martin Novák, Šimánek.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání v Trutnově: „Po dlouhé cestě do Trutnova jsme měli pomalý nástup do utkání, ale pak jsme domácím dokázali odskočit na 4:1. Sice jsme potom soupeři vlastní liknavostí dovolili snížit na rozdíl jednoho gólu, ale včas jsme zabrali a dvěma brankami rozhodli zápas. Zápas z naší strany nebyl až tak povedený, a to i vinou té dlouhé cesty a pozdního začátku. Klukům slouží ke cti, že pokaždé, když bylo potřeba zabrali a udrželi domácí na uzdě.“ Po utkání s Velkými Popovicemi: „V první třetině jsme na soupeře vlétli, dobrou kombinační hrou ho rozebrali a stříleli hezké góly. Bohužel pak už se naše hra za rozhodnutého stavu vytratila a utkání spadlo do průměru, kdy se ani jeden tým nedonutil k solidnímu výkonu. K vidění bylo jen pár ojedinělých pěkných akcí.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality