STARŠÍ DOROST: Porážka od Třebíče, výhra v Příbrami… a místo mezi ligovou elitou!

29.11.2016 00:40, autor: Pavel Šácha

Táborští starší dorostenci mají za sebou první dílčí úspěch v ligové sezoně. Navzdory hernímu tápání v posledních utkáních a páteční domácí porážce od Třebíče se prodrali do elitní nadstavbové části soutěže. V ní se kromě starých známých Warrioru Brno a Žďáru nad Sázavou střetnou i s karlovarskou Energií, kladenskou „Pézetkou“ a Meteorem Třemošná.

HC Tábor - Hor. Slavia Třebíč

2:4 (2:0, 0:2, 0:2)

Pátek, 25.11.2016 19:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Holý (Škrdleta), Kratochvíl (Škrdleta, Bouška).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil (Lekeš) – Duda, Drhovský, Bouška, Čada, Vávra, Jelínek - Zavadil, Škoda, Himpan - Adamec, Škrdleta, Kratochvíl – Malý, Holý.

HC Příbram - HC Tábor

1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

Neděle, 27.11.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Zavadil (Himpan, Bouška), Bouška (Tesař), Kratochvíl (Škrdleta).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Klestil) - Bouška, Čada, Tesař, Duda, Drhovský, Vávra - Zavadil, Škoda, Himpan - Harazin, Škrdleta, Kratochvíl - Malý, Adamec, Holý.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání s Třebíčí:  „Na utkání v podstatě není co hodnotit. Byl to náš nejhorší výkon v sezoně. Absolutně nic se nám nedařilo a vůbec jsme se nedokázali přinutit k pohybu.“ Po utkání v Příbrami: „V neděli to bylo z naší strany přece jen o maličko lepší. S výsledkem i přístupem kluků jsme spokojeni, ale herně se nám nedaří. Důležité je, že jsme se po základní části dokázali dostat do nejlepší trojky, což jsme před sezonou rozhodně neočekávali.“   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • ROZHOVOR: Jakub Matušík

  Po 09.12. |

  Oficiální web českého hokeje www.hokej.cz vyzpovídal navrátilce do táborského druholigového týmu Jakuba Matušíka, který se rozpovídal nejen o návratu mezi kohouty, ale také o soutěži, Táboře i své hokejové budoucnosti. 

  Více...
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

Starší aktuality