STARŠÍ DOROST: Pod Špilberkem prožil omlazený táborský tým hořkou kapitulaci

24.01.2017 00:12, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký tým o víkendu kádrově vypomohl dalším třem výběrům HC Tábor. Jeho členové se objevily v obou mužských souborech i v juniorce. Sám pak odcestoval do Brna s enklávou mladších dorostenců, a ti si se svými staršími kolegy určitě uměli představit lépe strávenou neděli. Po výsledkově rovnocenných dvou třetinách jakoby táborský celek odjel předčasně domů; ve třetím dějství zatížilo jeho konto devět inkasovaných branek a debakl 3:13 byl na světě…!

STARŠÍ DOROST: Pod Špilberkem prožil omlazený táborský tým hořkou kapitulaci

Warrior Brno - HC Tábor

13:3 (1:1, 3:2, 9:0)

Neděle, 22.1.2017 0:00 - Starší dorost

 

Branky a nahrávky: - Zavadil (Duda, Škoda), Škrdleta (Kratochvíl), Malý (Šedivý).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil, Baloun - Duda, Pánek, Adamec, Čada, Jelínek, Šedivý - Zavadil, Škoda, Himpan - Knobloch, Škrdleta, Kratochvíl - Barták, Chocholoušek, Malý.

.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
 • Tábor může využít Ondřeje Šulka

  St 30.01. |

  Ve zbytku letošní druholigové sezony může mužstvo HC Tábor využít služeb útočníka Ondřeje Šulka. Českobudějovický forvard ve službách SK Kadaň má do Tábora, za který už v minulé sezoně několikrát nastoupil, vyřízené střídavé starty. Stejné je to i v případě univerzála Tomáše Hajiče, který se do kádru kadaňských Trhačů přesunul v průběhu sezony právě od Jordánu.   

 • Čtvrteční zápasy skupin Jih a Východ

  Čt 03.01. |

  Zápasy 29. kola: David Servis České Budějovice – Žďár nad Sázavou 5:6, Písek – Havlíčkův Brod 3:4 po prodloužení, Pelhřimov – Moravské Budějovice 3:4, Valašské Meziříčí – Opava 6:4, Šumperk – Hodonín 1:6.                        

 • David Blažek v univerzitní reprezentaci

  Pá 28.12. |

  Kapitán druholigového týmu Tábora David Blažek hájil v pátek 28. prosince barvy Univerzitního výběru České republiky, který se připravuje na březnovou univerziádu v ruském Krasnojarsku. V duelu na ledě Písku se mohl se svými spoluhráči radovat z hladké výhry v poměru 7:2.

 • Anna Kotounová zbrojí s reprezentací na MS

  Čt 27.12. |

  Obránkyně táborského juniorského týmu Anna Kotounová nechybí v sestavě české reprezentace do 18 let, které vrcholí příprava na lednové mistrovství světa v Japonsku. V jihlavském přípravném duelu s týmem Washington Pride plnila již zkušená reprezentantka roli asistentky kapitánky.             

Starší aktuality