STARŠÍ DOROST: Pod Špilberkem prožil omlazený táborský tým hořkou kapitulaci

24.01.2017 00:12, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký tým o víkendu kádrově vypomohl dalším třem výběrům HC Tábor. Jeho členové se objevily v obou mužských souborech i v juniorce. Sám pak odcestoval do Brna s enklávou mladších dorostenců, a ti si se svými staršími kolegy určitě uměli představit lépe strávenou neděli. Po výsledkově rovnocenných dvou třetinách jakoby táborský celek odjel předčasně domů; ve třetím dějství zatížilo jeho konto devět inkasovaných branek a debakl 3:13 byl na světě…!

STARŠÍ DOROST: Pod Špilberkem prožil omlazený táborský tým hořkou kapitulaci

Warrior Brno - HC Tábor

13:3 (1:1, 3:2, 9:0)

Neděle, 22.1.2017 0:00 - Starší dorost

 

Branky a nahrávky: - Zavadil (Duda, Škoda), Škrdleta (Kratochvíl), Malý (Šedivý).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil, Baloun - Duda, Pánek, Adamec, Čada, Jelínek, Šedivý - Zavadil, Škoda, Himpan - Knobloch, Škrdleta, Kratochvíl - Barták, Chocholoušek, Malý.

.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • VÝJEZD DO KLATOV

  Po 05.02. |

  Fanoušci HC Tábor pořádají autobosuový zájezd na sobotní utkání do Klatov. Čas odjezdu od zimního stadionu bude upřesněn, cena činí přibližně 150 Kč. Zájemci o místo v autobuse se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonním čísle 722 09 72 99, a to do středeční 22. hodiny. Počet volných míst je 20, výjezd se uskuteční pouze při naplnění 75% kapacity. Informace obdrží přihlášení v SMS zprávě.    

 • Hráči HC Tábor na olympiádě!

  Po 29.01. |

  V Pardubickém kraji se v tomto týdnu rozhořely boje v rámci VIII. zimních her olympiády dětí a mládeže České republiky. V barvách hokejové reprezentace Jihočeského kraje má početnou kolonii také klub HC Tábor. Její zájmy hájí na východě Čech hned šestice Kohoutů, jmenovitě Adam Eremiáš, Marek Janda, Karel Křepelka, Martin Kundrát, Jan Nevšímal a David Šrubař. Na soupisce týmu nechybějí ani extáborští Oliver Šatný (Chomutov) a Dominik Brouček (Motor ČB). A konečně v rychlobruslení bude bojovat za svůj kraj další mladý hokejista Tábora David Kupka.   

 • Výteční mladší dorostenci!

  Ne 21.01. |

  Hráči mladšího dorosteneckého výběru HC Tábor nadále sní svůj sen o ligovém prvenství a návratu mezi tuzemskou elitu. O víkendu odehráli dva další úspěšné zápasy. Doma bez výrazných starostí porazili Lanškroun 6:1 a obstáli i v důležité nedělní bitvě na ledě přímého konkurenta z Kolína, kde zvítězili 6:3.

 • VÝJEZD DO PELHŘIMOVA

  Čt 18.01. |

  Fans HC Tábor přichystali pro zájemce autobusový zájezd na utkání HC Tábor v Pelhřimově, které se hraje v sobotu 20. ledna. Jeho cena je stanovena na 100 Kč, odjezd v 16.30 hodin od táborského zimního stadionu. Přihlášky ve tvaru jméno, příjmení, počet osob posílejte na tel. 722 097 299.

 • B-tým hostí v neděli Strakonice

  Pá 12.01. |

  Hráči táborského B-mužstva stanou v neděli 14. ledna před velkou domácí výzvou. V dalším pokračování krajské ligy vyzvou od 18.15 hodin na souboj vedoucí tým tabulky ze Strakonic.

Starší aktuality