STARŠÍ DOROST: Pod Špilberkem prožil omlazený táborský tým hořkou kapitulaci

24.01.2017 00:12, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký tým o víkendu kádrově vypomohl dalším třem výběrům HC Tábor. Jeho členové se objevily v obou mužských souborech i v juniorce. Sám pak odcestoval do Brna s enklávou mladších dorostenců, a ti si se svými staršími kolegy určitě uměli představit lépe strávenou neděli. Po výsledkově rovnocenných dvou třetinách jakoby táborský celek odjel předčasně domů; ve třetím dějství zatížilo jeho konto devět inkasovaných branek a debakl 3:13 byl na světě…!

STARŠÍ DOROST: Pod Špilberkem prožil omlazený táborský tým hořkou kapitulaci

Warrior Brno - HC Tábor

13:3 (1:1, 3:2, 9:0)

Neděle, 22.1.2017 0:00 - Starší dorost

 

Branky a nahrávky: - Zavadil (Duda, Škoda), Škrdleta (Kratochvíl), Malý (Šedivý).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil, Baloun - Duda, Pánek, Adamec, Čada, Jelínek, Šedivý - Zavadil, Škoda, Himpan - Knobloch, Škrdleta, Kratochvíl - Barták, Chocholoušek, Malý.

.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Derby v Písku před objektivem

  Po 22.10. |

  Fotografka Hanka Grundová pro vás připravila průřez průběhem sobotního derby na píseckém ledě, které pro kohouty skončilo těsnou porážkou 2:3.

  Více...
 • Jakub Suchánek do Litvínova

  St 17.10. |

  Zkušený táborský odchovanec Jakub Suchánek bude minimálně měsíc oblékat dres extraligové vervy Litvínov. ze své Dukly Jihlava bude vypomáhat na severu Čech výměnou za dva litvínovské hráče Davida Tůmu a Lukáše Douderu. Přejme "Segemu", ať se mu v novém působišti daří!

 • Ondřej Kachyňa může hrát za Tábor

  Po 08.10. |

  Druholigový tým Tábora může v probíhající sezoně nově využít služeb českobudějovického obránce Ondřeje Kachyni. Robustní bek Motoru, který už oblékal dres kohoutů v uplynulém ročníku, má po návratu z Kadaně vyřízené k Jordánu střídavé starty.

 • Dorost doma udržel jen bod

  So 29.09. |

  Extraligoví dorostenci podlehli v sobotu na domácím ledě Žďáru nad Sázavou 1:2, a přišli tak v důležitém utkání o tři body. Ten čtvrtý nakonec v Táboře díky vyhranému prodloužení zůstal. O branky domácího týmu se postarali Kundrát a v prodloužení Vaněk.

 • Dorost má první extraligovou výhru!

  Čt 27.09. |

  Táborští dorostenci ve čtvrtek okusili opojnou chuť extraligového vítězství. Narodilo se na ledě Mladé Boleslavi, kde zvítězili 5:3 po prodloužení a odvezli si domů všechny čtyři body, které byly v banku. V sobotu ve 13.30 hodin hrají doma další důležitý duel s mladými žďárskými Plameny (ne tedy s Havlíčkovým Brodem, jak bylo původně chybně uvedeno - za chybu se omlouváme). 

  Více...
Starší aktuality