STARŠÍ DOROST: Nedělní zápas u Vltavy servíroval Kohoutům hořké zklamání

02.10.2017 23:01, autor: Pavel Šácha

Táborští starší dorostenci udělali v neděli na svém sezónním účinkování ošklivou kaňku. V zápase na ledě českobudějovického DDM sáhli do arzenálu svých kvalit hodně mělko a výsledkem toho byla hladká a naprosto zbytečná porážka 2:8.

DDM České Budějovice - HC Tábor

8:2 (1:1, 3:0, 4:1)

Neděle, 1.10.2017 18:45 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Kratochvíl (Bednář, Chocholoušek), Harazin (Škrdleta, Přívozník).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bartoň (Lekeš) - Petr Bouška, Kotounová, Adamec, Šedivý, Štekr, Pauš, Jelínek, od 41. navíc Melichar - Zavadil, Škoda, Škrdleta - Harazin, Přívozník, Himpan - Bednář, Chocholoušek, Kratochvíl - od 41. navíc Knobloch, Barták, Malý.

Jindřich Čeřenský, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Z výsledku i ze hry, kterou jsme předvedli, jsme strašně zklamaní. Hlavně nás ale zklamali někteří zkušenější kluci, kteří nám měli pomoct, ale opak byl pravdou. Byli jsme nedůslední, málo jsme stříleli, a když už jsme se ke střelbě dostali, skončilo to buď mimo, nebo u soupeřova gólmana. Není vůbec nic, co bychom mohli pochválit.“   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality