STARŠÍ DOROST: „Kohouti“ si cestu za domácí výhrou ztížili, přesto odjel Slavoj s nepořízenou

26.10.2013 11:41, autor: Pavel Šácha

Po pátečním střetnutí s Velkými Popovicemi je sezónní klenotnice táborského staršího dorostu bohatší o další tři body. Ačkoliv se ale v úvodu zápasu zdálo, že jsou dveře k vítězství otevřené dokořán, museli nakonec domácí hráči sáhnout do svého arzenálu poměrně hluboko.

STARŠÍ DOROST: „Kohouti“ si cestu za domácí výhrou ztížili, přesto odjel Slavoj s nepořízenou

HC Tábor - Slavoj Velké Popovice

5:3 (2:1, 0:1, 3:1)

Pátek, 25.10.2013 19:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Václav Prchal (Kadilák), Straka (Veřtát), Veřtát (Straka, Veselý), Straka (Blažek), Blažek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: R. Novák – Hošek, Veselý, Trska, Růžek, Štěpán, Stodolovský – Blažek, Straka, Veřtát – Trepka, M. Novák, Skalický – Kadilák, Václav Prchal, Nehoda.

Štěpán Kadilák, trenér starších dorostenců HC Tábor: „Už po pěti minutách jsme v zápase vedli 2:0, pak jsme ale výrazně polevili a dovolili jsme soupeři, aby otočil výsledek zápasu na 2:3. Měli jsme potom hodně co dohánět, což se nám i s trochou štěstí podařilo. Jsem samozřejmě rád, že to mužstvo nakonec zvládlo, ale s jeho výkonem v utkání spokojený být nemůžu.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

Starší aktuality